Перейти к содержанию

Програми для заробітку грошей без вкладень на телефоні

У вік інтернету та доступності мобільних пристроїв заробіток через програми для деяких людей став повсякденністю. Чи хотіли б ви приєднатися до цього повсякденного життя і заробляти гроші з будь-якої точки світу всього за кілька кліків на вашому смартфоні? Ось добірка найкращих програм для заробітку грошей, доступних для Android та iOS. Ознайомтеся з усіма пропозиціями та оберіть свій бюджетний спосіб віддаленого заробітку з дому.

Найкращі мобільні програми для заробітку в Україні

Програми для заробітку грошей без вкладень на телефоні

З кожним роком в інтернеті все більше з’являється можливостей заробляти гроші. Окрім уже перевірених способів, якими користуються мільйони користувачів, наприклад, заробіток на рекламі, на блозі, на кліках, на партнерках та інше.

Як тільки з’явилися сучасні смартфони, програмісти вигадали мобільні програми для заробітку грошей на ціх гаджетах. Звичайно, не можна сказати, що це заробіток для серйозних людей, які ведуть підприємницьку діяльність онлайн. Це заробіток для новачків, які тільки-но починають шукати можливість заробити хоч якісь гроші в інтернеті, не докладаючи фізичних зусиль та вкладень коштів. Як це зробити описано у статті.

За допомогою пропонованих програм не можна заробити на Айфон  протягом місяця, але якщо підійти з розумом і підключити фантазію і завзятість, то за кілька місяців можна заробити на недорогий планшет або телефон.

Тому запропоновані способи треба випробувати, адже навіть невеликі суми грошей, отримані без витрат, не будуть зайвими.

Що потрібно знати перед встановленням програми для монетизації? Як попереджають експерти, перед встановленням програми порадьтеся з людьми на форумах, почитайте відгуки та коментарі. Ось кілька цікавих порад, які покращать процес заробітку:

  • Під час виконання різних завдань обов’язково прочитайте інструкцію, яка прив’язана до завдання.
  • Якщо програма платна, то не звертайте на неї увагу, можливо це шахраї.
  • Найчастіше, щоб вивести зароблені гроші на свій рахунок, потрібно набрати мінімальний поріг, тому зверніть увагу на його розмір, якщо він дуже великий, це може бути обман.
  • Зверніть увагу, що деякі програми пропонують винагороду у вигляді ваучерів та купонів для певних мережевих магазинів, а не виплати реальних грошей на ваш рахунок. Якщо вам це невигідно, відмовтеся
  • Завдання можуть з’являтися на 24 години, тому постійно перевіряйте телефон.

Money SMS – отримуйте текстові повідомлення та заробляйте гроші

Це SMS-програма, яка дозволяє автоматично заробляти гроші, отримуючи текстові повідомлення. Коротше кажучи, деяким компаніям доводиться тестувати продуктивність мережі у різних частинах світу. Для цього їм потрібно надсилати SMS-повідомлення на мобільні пристрої.

Процес заробітку приносить задоволення. Після того, як ви успішно зареєстрували свій номер телефону, Money SMS періодично надсилатиме вам повідомлення. Ви не повинні на них відповідати. Навіть читати їх буде важким заняттям, оскільки SMS-повідомлення переважно складаються з випадкових чисел або літер.

Також варто знати, що поріг виводу грошей у додатку становить 2 євро. Це означає, що вам потрібно буде отримати 100 SMS-повідомлень, щоб зробити першу виплату, тому що за кожне отримане повідомлення система платить 0,2 євро.

В даний час програма дозволяє вивести кошти на електронні гаманці:

  • PayPal.
  • WebMoney.

Програма Coin – ходи та заробляй

Ви любите довгі прогулянки чи біг на довгі дистанції? Це добре, тому що завдяки додатку Coin ви отримуватимете вигоду за свої фізичні зусилля.

Далі можете обміняти зароблені монети на фізичні предмети чи цифрові гроші які можна продати на біржах. Чи варто цим займатися? Авжеж, бо багато програм щодня збирають дані про місцезнаходження людей, але майже жодна з них не платить за це гроші, навіть за активні фізичні зусилля, у вигляді простої прогулянки.

Google Opinion Rewards – насолоджуйтесь своїм заробітком

Заповнюйте короткі анкети на роботі, вдома або чекаючи на автобус. Отримуйте оплату у вигляді чеків для використання в Google Play або грошей для виведення на PayPal за будь-яку участь в опитуванні. Теми опитувань різні, починаючи від культури обслуговування в супермаркетах до оглядів готелів та роботи інтернет-магазинів.

Програма Google Opinion Rewards була створена Google як мобільний додаток для опитувань на смартфонах Android та iOS. Програма дає можливість користувачам проходити опитування та заробляти гроші.

ySense – ваша думка важлива

Ще одна програма, заснована на заробітку на заповненні опитувань. Завдяки програмі ySense ви можете поділитися своєю думкою з тисячами компаній та отримати інформацію про виведення на ринок нових технологій або продуктів. Отримуйте гроші за кожне пройдене опитування та обмінюйте їх на подарункові картки преміум-класу.

Ви можете висловити свою думку про фільми, серіали, покупки і навіть про товари або послуги.

BeMyEye — будь напоготові і отримуй прибуток

Компанія працює з такими великими брендами, як Nestle, Samsung та L’Oréal, надаючи дані про те, як їхня продукція представлена в магазинах. Отже, BeMyEye дає можливість людям, збираючи інформацію заробляти гроші.

Правила роботи та інструкція відображаються на сайті. Там ви побачите розмір винагороди за активність та кількість часу, необхідного для виконання завдання.

Все робиться через програму: просто дотримуйтесь покрокових інструкцій. Після отримання повідомлення від користувача воно буде передано у відділ перевірки.

Після схвалення програма відправить зароблені кошти на гаманець BeMyEye. Потім їх можна переказати на свій банківський рахунок або на електронний гаманець Paypal.

Найпопулярніший спосіб заробітку на телефоні – це встановлення різних програм за що компанія, що створила програми, платить гроші. Для цього потрібно завантажити програму з їхнього сайту. Навіщо компаніям це потрібно? З одного боку, це тестування працездатності програми з іншого боку рекламування своїх мобільних додатків.

Додаток REWARD: програма «Мобільний заробіток»

Як написано у презентації програми, що ті люди, хто шукає додатковий заробіток в інтернеті, може заробити на програмі «Мобільний заробіток». Результат з’являється через 3 хвилини після встановлення та запуску програми.

Зароблені гроші користувачі виводять на електронні гаманці платіжної системи Webmoney або на свій банківський рахунок. Що тішить, то те, що немає мінімального порогу на виведення коштів.

Меню системи проекту містить великий перелік різного виду завдань – їх понад 230. До завдань додаються докладні інструкції для простоти виконання. Щодо скачування та встановлення програм, то деякі програми завантажуються із зовнішнього сайту, для цього потрібно перейти за спеціальним посиланням. Є завдання, в яких потрібно зайти в магазин Play Маркет і скачати програму.

Багато завдань мають покрокову інструкцію для виконання. Деякі мають певні вимоги від рекламодавців.

Оплата за виконання одного завдання невелика до 20 грн. за завдання, за день легко можна заробити 150 грн. Вивести зароблені гроші можна на WebMoney.

З особливостей можна відзначити простий інтерфейс з невеликим меню: «Нові», «Активні», «Гроші», «Історія» та інші розділи. Працює програма рейтингу користувачів, де можна отримати  бонус у розмірі 5%.

Висновок

Сьогодні заробити гроші з мобільного може кожний бажаючий, використовуючи застосунки, які напиші в даному дописі.

Безкоштовна криптовалюта за реєстрацію

Що таке фізичні біткоіни

Способи заробітку на криптовалюті ( для новачків )