Перейти до контенту

Приватний зоопарк у кожному містечку

Негативно вплив людини на навколишнє середовище вже ніхто не заперечує. Ще більше від діяльності людини страждають тварини, з кожним роком рідкісних видів тварин стає дедалі більше. Жодні телепередачі про братів наших менших не поповнять спілкування з тваринами наживо. Тому зоопарки останнім часом стали чи не найголовнішими видами відпочинку для всієї родини. Що може бути краще погодувати мавпу чи зебру зі своїх рук або побачити, як полює справжня велика змія. Відкриття приватного зоопарку у невеликому містечку не може не залишитись непоміченим місцевими жителями. Згодом відвідувачі, особливо діти прив’яжуться до улюбленців і відвідування кожні вихідні зоопарку увійде у городян у норму.

У зоопарку, як і в будь-якому іншому закладі, дуже важливі зручність під’їздів та наявність паркування. Стоянка для автомобілів відвідувачів має бути у безпосередній близькості від входу. Добре, коли поруч із зоопарком в безпосередній близькості знаходиться зупинка громадського транспорту.

Головна роль у зоопарку приділяється тваринам, дуже важливо, коли істот різних видів у достатній кількості.

Приватний зоопарк у кожному містечку

Ще більший інтерес привертають екзотичні тварини, такі як коала, росомаха, суматранський носоріг чи гірська горила. Викликати ажіотаж у відвідувачів стандартним набором у вигляді лисиць, ведмедя, лами та павичів дуже складно, тому потрібно дістати тварин рідкісних у наших краях та водночас дешевих на інших континентах.

Перед майбутнім власником зоопарку стоїть головне питання, де взяти тварин і скільки вони можуть коштувати. Найбільш вірний спосіб придбати живність, це купити її в інших зоопарках. У великих розплідниках, не проти продати зайвих тварин і заробити на них живі гроші. З часом, коли свої тварини плодитимуться, можна також продавати їх або обмінювати на більш рідкісні екземпляри.

Крім самих тварин, потрібно майже відразу закупити корм, краще брати оптовими партіями, які коштують значно менше за невеликі обсяги. Перед покупкою кормів, слід дізнатися, що воліє в їжу лише привезена тварина. Однією з основних статей витрат є оренда земельної ділянки, будівництво вольєрів та загонів для тварин, а також заробітна плата своїм робітникам.

Додатково можна заробити на організацію платних екскурсій для дітей чи виступів із тваринами. У більшості зоопарків фото- та відеозйомка тільки платні, зробивши можливість знімати безкоштовно, легко розраховувати на збільшення відвідуваності. Цікавим буде і організація годівлі тварин відвідувачами, для безпечної живності продавати пакетики з кормом.

Ремонт одягу – цікаве та прибуткове заняття

Бізнес з розведення кроликів

Сезонний заробіток на зборі грибів та ягодів

Коментарі 1

Залишити відповідь