Перейти к содержанию

Реєстрація офшорної компанії

Реєстрація офшорної компанії є найпростішим моментом у процесі розробки та реалізації офшорної схеми. Компанію найкраще реєструвати через реєстратора офшорної юрисдикції. Це дозволить зробити реєстрацію за прийнятну ціну, а також зробити процес реєстрації надійним та конфіденційним.

Реєстрація офшорної компанії

Якщо реєструвати офшор із відкриттям рахунку в одному із закордонних банків, то процедура займе не більше місяця. За місяць реєструється офшор, легалізуються установчі документи, відкривається банківський рахунок для юрисдикції. Реєстрація офшорної компанії має низку переваг перед покупкою компанії. Головні плюси в тому, що можна для компанії вибрати назву, а також компанія не має історії використання, а це прибирає деякі ризики. До того ж, у майбутньому не буде проблем із колишнім власником та номінальним директором компанії.

Офшорну компанію реєструють лише після того, як була проведена консультація та була розроблена офшорна схема. Схему також необхідно буде перевірити на відповідність цілей. При створенні офшорних компаній часто хочуть приховати власника компанії, тому для таких цілей використовують засновника та номінального директора. Практика використання номінальних директорів у офшорних юрисдикціях побудована таким чином, що активи власника будуть захищені. Але конфіденційність власника у кожній офшорній зоні має різний ступінь захисту. Під час реєстрації офшорної компанії рівень конфіденційності обов’язково обговорюється.

Реєстрація офшорної компанії відрізняється тим, що часто немає потреби оплачувати статутний капітал, а також компанія повинна мати агента, який її адмініструватиме. Відкриття компанії може мати свої особливості у різних державах.

Міжнародні банки для відкриття офшорних рахунків

Офшори у Великій Британії

Відкриття рахунку в офшорі