Перейти до контенту

Ремонт одягу – цікаве та прибуткове заняття

Наразі не складно відкрити бізнес. Але відкрити такий бізнес, який принесе прибуток, при цьому працювати у сфері, яка подобається та знайома, вдається далеко не всім. Нині у сфері послуг є дуже висока конкуренція. Це є додатковою проблемою, з якою доведеться зіткнутися на самому початку роботи. Існує затребувана послуга, яка на ринку існує давно, але не має великої кількості конкурентів – бізнес із ремонту одягу. Цей бізнес є актуальним. Справа в тому, що криза не дозволяє людині регулярно оновлювати гардероб.

У такому разі йому доведеться періодично ремонтувати ті чи інші предмети гардеробу.

Ремонт одягу – цікаве та прибуткове заняття

Якщо рішення про відкриття бізнесу з ремонту одягу ухвалено, треба вирішити кілька запитань.

По-перше, необхідно прорахувати рентабельність. Потім визначитися, де розташувати майстерню. Слід зважити, що знадобляться чималі стартові гроші. Вони підуть на оренду приміщення, придбання техніки, матеріалу, ниток, ґудзиків тощо.

Але варто зауважити, що окупність такого бізнесу є досить високою.

Дуже важливо, де розташовуватиметься майстерня з ремонту одягу. Добре, якщо неподалік розташований великий торговий центр або кілька магазинів одягу. Це для бізнесу дуже добре, тому що можна додатково заробити на припасуванні виробів за фігурою клієнта. Наприклад, можна підшивати низькі штани, ушивати великі речі, настрачувати додаткове оздоблення.

Підбір персоналу

Не варто забувати про персонал, який працюватиме в майстерні. Від якісної та акуратно виконаної роботи залежить популярність у клієнтів, а відповідно і кількість замовлень. На роботу треба приймати людей з відповідною освітою та досвідом роботи. Працівники повинні добре знатися на сучасних модних тенденціях. Щоб була висока продуктивність, знадобиться техніка відмінної якості. Це слід врахувати при виборі швейних машинок, оверлока, парового пресу та іншого обладнання. Втім, це не проблема: на сучасному ринку зараз не складно знайти техніку, яка задовольняє найвищі вимоги, у тому числі техніку, що була у використанні. Як правило, вона обійдеться на третину дешевше за нову техніку.

Для старту можна орендувати невелике приміщення, площею до 20 кв. У такому випадку вийде частину приміщення виділити під примірювальні, решту можна відвести під швейний цех, де треба встановити швейні машини.

Бізнес з розведення кроликів

Сезонний заробіток на зборі грибів та ягодів

Як фотографувати одяг для інтернет-магазинів

Коментарі 1

Залишити відповідь