Перейти к содержанию

Прості поради починаючим Підприємцям

Автор книги про підприємців-початківців Нік Тарт провів інтерв’ю з 50 молодими початківцями у бізнесі. Видання “BusinessInsider” за його матеріалами підготувало підбірку 7 найпоширеніших помилок, які роблять підприємці на старті проекту.

Занадто прислухаються до думок інших

Часто молоді люди в першу чергу слухають думки старших і досвідчених. Навіть, якщо при цьому доводиться ігнорувати власну інтуїцію. Багато кому не  вистачає сміливості реалізувати власну ідею, яку можуть розкритикувати родичі та друзі.

Неправильно використовують кошти

Інколи молоді підприємці страждають через те, що не знають основи бухгалтерського обліку, тому вони можуть не правильно розрахувати свої витрати і доходи.

Їм складно сфокусуватися на чомусь одному

Більшість з підприємців-новачків занадто легко захоплюються кількома ідеями одразу.

Не просять справедливу ціну за свої сервіси

Багато новачків у бізнесі страждають від невпевненості в свої сили і можливості, тому занижують вартість своїх товарів та послуг.

Не розуміють важливості створення бренду

Молоді підприємці настільки сфокусовані на ідеї, що забувають про розробку особистого бренду – однієї із запорук успіху товарів та послуг.

Не довіряють іншим

Довіра до своїх працівників значно збільшує продуктивність праці.

Пізно починають проект

Кожен раз, коли підприємець відкладає старт проекту на рік – він втрачає гроші.

1. Плануйте свої дії

Щоб створити успішний стартап, необхідно мати чітку мету. Однак це ще не найголовніше. Дуже важливо скласти покроковий план досягнення цієї мети. Перш ніж приступити до активних дій, розробіть стратегію.

Складання бізнес-плану допоможе уникнути можливих помилок і досягти бажаних результатів.

5 простих порад починаючим підприємцям

2. Рекламуйте свій бізнес

Ніхто не дізнається про вашу продукцію або послуги, якщо ви не розповісте про свої переваги. Сьогодні найкращим майданчиком для самореклами є соцмережі. Там про вас обов’язково довідається велика кількість потенційних клієнтів.

3. Враховуйте інтереси клієнтів

Першочерговим завданням будь-якого стартапу є задоволення клієнтських потреб. Хороші взаємини з клієнтами — це ключ до успішного бізнесу.

4. Не бійтеся йти на ризик

Інакше ви не зможете вийти за звичні рамки. Спочатку вам належить зробити багато ризикованих кроків. Перед вами може виникнути складний вибір. Але не бійтеся робити помилки. Не здавайтеся і продовжуйте рухатися вперед.

5. Не втрачайте сили духу

Хтось буде сумніватися у вашому успіху, хтось засудить вас, хто-то навіть спробує зупинити вас. Не звертайте уваги на нездорову критику. Якщо ви зважилися на щось, рухайтеся до своєї мети.

33 бізнес ідеї – актуальні для маленького міста у 2024 році