Так вже склалося, що одяг – це базова потреба людини будь-якого віку і соціального стану. Причому в одязі є головні елементи, які відразу кидаються в очі, але є і такі елементи одягу, на які ніхто особливо не звертає увагу, наприклад, шкарпетки чоловічі, жіночі чи дитячі. З одного боку це дуже важливий предмет одягу, але з іншого боку він досить скромний. Однак без шкарпеток не ходить ніхто, тому вони вважаються обов’язковим одягом. Враховуючи те, що вони працюють у важких умовах, їх повинно бути багато, тому що вони швидко втрачають свій товарний вигляд від прання.
Як заробити на перепродажі шкарпеток – перспективна бізнес-ідея
З усього одягу, який ми надягаємо на себе, шкарпетки зношуються найбільше. Вони також є найдешевшими з усіх предметів одягу, що робить їх чудовим подарунком. Купуючи шкарпетки в подарунок або як сувенір, вам ніколи не доведеться вгадувати чийсь розмір. Шкарпетки поки що найбільш недооцінений предмет одягу.
Згідно дослідження ринку, та зі звітом експертів, рушійною силою ринку шкарпеток є збільшення кількості білих комірців і фітнес-індустрії . Шкарпетки також стають популярними предметами дозвілля, особливо «спа-шкарпетки» (багаторазові зволожуючі гелеві шкарпетки Spa Gel Socks), які створені для комфорту ніг, поряд зі шкарпетками, що насичені іншими особливими якостями, такими як шкарпетки з підсвічуванням, які можна носити на особливих заходах і святах.
Розмір світового ринку шкарпеток становить понад 43 мільярди доларів на рік, при цьому близько 55% продажів припадає на повсякденні шкарпетки, а інші 45% — на спортивні та багатофункціональні шкарпетки. Близько 20% всіх проданих шкарпеток продається в Америці, що робить цю галузь вартістю близько 9 мільярдів доларів, і все це в межах легкої досяжності.
Підприємці можуть скористатися цим попитом на шкарпетки, почавши свій власний онлайн-бізнес з виробництва шкарпеток або започаткувавши свою справу з продажу шкарпеткових виробів.
За неофіційними даними українське підприємство «Чорні шкарпетки» продало 120 тисяч пар шкарпеток до 25 країн. А річний дохід склав біля 1,5 мільйонів доларів. Цей приклад надихає до роботи.
Чи є продаж шкарпеток онлайн життєздатним бізнесом?
Продаж шкарпеток через Інтернет не тільки вигідна справа, але й прибуткова. Для бізнесу, який створює товарні запаси, які ніколи не псуються, а вироби мають універсальний розмір, та й ще з валовим прибутком близько 60% – це надзвичайно вигідна справа. ФОП може заробляти пристойні гроші, працюючи на повний робочий день, або в якості підробітку.
Один із способів отримання доходу, продаючи шкарпетки в Інтернеті – це перепродаж шкарпеток, які куплені оптом. Можна перепродавати їх як оптом, так і вроздріб. Це ідеальна система входу в бізнес шкарпеток, для заробітку.
Купівля шкарпеток оптом
Якщо ви хочете стати продавцем шкарпеток, то необхідно зробити перший крок – це знайти хорошого оптовика. Чому б не купити шкарпетки в роздрібному магазині і не продати їх через Інтернет? Дві причини:
- по-перше, в більшості випадків ви можете не мати права перепродавати раніше розпакований товар як новий;
- по-друге, шкарпетки куплені оптом будуть коштувати значно дешевше, ніж куплені в магазині для перепродажу, а це не збільшить ваш прибуток.
Перепродаж шкарпеток в роздріб чи оптом
Створюючи бізнес, в якому ви перепродаєте шкарпетки оптом, або поштучно, ви можете легко контролювати розмір свого прибутку. Зверніть увагу на нові шкарпетки, які доступні оптом, наприклад, в Prom ua, які можна придбати оптом всього по 10,50 грн. (Шкарпетки чоловічі чорні Житомир Бамбук “Sl-060/29”) за пару. Ціна на них у роздріб по 16 гривень, що дає маржу в розмірі 65%, якщо витрати на доставку понесе покупець.
Ви також можете перепродавати ці шкарпетки оптом, розфасовуючи їх у різні кольори, отримуючи 58% прибутку і надаючи своїм клієнтам знижку.
Як почати Бізнес в селі з нуля — кращі бізнес ідеї