Перейти к содержанию

Ритуали на залучення грошей та успіх у бізнесі

Ритуали на залучення грошей і процвітання та успіх у бізнесі є унікальним видом магії з однієї простої причини, що більшість людей у важкий період життя звертаються до білої магії для залучення багатства. Як запевняють фахівці в галузі езотерики, магічні заклинання та змови допоможуть вирішити проблеми у бізнесі. Якщо серйозно захопитися цією наукою можна знайти способи, як залучити до себе гроші. Багато способів білої магії упокоять людину, вселяють в неї впевненість і вона зможе зберегти і навіть примножити свій капітал.

Як зробити перші кроки до великих грошей, багатства та процвітання далі у статті.

Найсильніші заклинання на гроші, успіх, процвітання через рослини

Ритуали на залучення грошей і процвітання та успіх у бізнесі

Експерти в області білої магії рекомендують звернути увагу на рослини для залучення грошей та процвітання, щоб кожна людина могла їх максимально використовувати з користю для себе. Багато з цих рослин і трав, напевно, вже є на кожній кухні. Проте люди не знають їх магічних властивостей

  1. Люцерна, конюшина – потужна рослина з магічними властивостями

Носіння листків люцерни в сумочці або гаманці може допомогти залучити удачу, покращити успіх у бізнесі, швидше призведе до процвітання та вирішить проблему у фінансових справах.

Так, улюблена закуска кроликів – це дуже потужний чарівний інструмент. Люцерна – це одна з найдавніших рослин, що вирощуються людиною для їжі та худоби, тому вона має енергію, що захищає від бідності та голоду. Носіння люцерни в сумочці або гаманці може допомогти залучити великі гроші та покращити успіх у бізнесі. Наявність банки з люцерною на кухні може допомогти захистити будинок від фінансових невдач.

  1. Базилік має неймовірно потужну магію

Це одна з тих рослин, яка має близько мільйона застосувань. Його застосовують як для любовних заклинань, так і для залучення грошей та удачі у бізнесі.

Базилік можна носити у гаманці, щоб залучити гроші. Ще фахівці рекомендують покласти листя базиліка в кожну кімнату, щоб захистити сім’ю від проблем із грошима.

Ця рослина зеленого кольору і застосовується для достатку, так як володіє сильними властивостями, що приваблюють. Дуже добре якщо його поєднувати з іншими чарівними рослинами, які приваблюють гроші, наприклад, конюшина.

Тут потрібно враховувати той факт, що зелений колір листя – це колір валюти. Він дуже добре поєднується з енергією грошей. Тому маги радять класти в гаманець листя конюшини і базиліка, щоб він був повний грошей.

1). Ритуал на отримання грошей

Напишіть суму грошей, яка вам терміново потрібна, але не фантазуйте, а пишіть конкретно чого ви зараз потребуєте. Наприклад, вам потрібно 200 доларів, а ви напишите 1000 доларів, ритуал не спрацює. Бо, у вашій підсвідомості вже зафіксована цифра 200 доларів.

Отже, фраза написана, листок кладете в гаманець, де лежить листя конюшини і базиліка. Щоразу, коли відкриваєте гаманець і бачите папірець з текстом подумки повторюйте фразу: «Гроші приходять, гроші ростуть, вони дорогу в гаманець мій знайдуть».

  1. Лавровий лист. Його енергія сприяє успіху в бізнесі та працевлаштуванні

Хоча ця рослина не є травою процвітання, але її енергія є ідеальним доповненням до грошового заклинання. Якщо намагаєтесь отримати підвищення по службі або займаєтеся бізнесом, лавровий лист – це ідеальне доповнення до грошового заклинання. Лаврове листя не тільки створює умови при яких можливий успіх, але й ідеальний стан психіки людини, для того, щоб її цілі були досягнуті.

Додавання до заклинань для процвітання може допомогти покращити пам’ять, поглибити мудрість і підвищити творчий потенціал.

Для задоволення своїх бажань, візьміть аркуш паперу і напишіть, що хочете отримати, зосередьтеся на тих емоціях, які відчуєте, коли отримаєте бажане. Коли міцно закріпите це почуття у своїй психіці, спаліть лавровий лист і дозвольте диму та енергії лаврового листа нести ці бажання у всесвіт.

Як стати багатою жінкою

Як змінити своє фінансове становище на краще

Рекрутингова співбесіда – 6 питань рекрутеру