Перейти к содержанию

Найкращі сайти для заробітку криптовалюти

З кожним днем віртуальна валюта дедалі більше охоплює мрії людей і приваблює їх на сайти, де її можна заробити. Багатьом активним користувачам навіть вдається трохи її отримати, використовуючи різні способи, взяті в інтернеті. Але, щоб стабільно заробляти крипту необхідно вивчити реальні способи і серйозно цим зайнятися. Тільки тоді з’явиться поняття і навичка заробітку, і людина перестане припускатися помилок. Звичайно, велике значення має спосіб отримання, наприклад, прямий майнінг через процесор комп’ютера або заробіток на перегляді реклами на спеціальних сайтах.

Як розпочати заробіток цифрової валюти на зарубіжних сайтах, написано у статті.

Заробіток криптовалюти на зарубіжних сайтах: 5 ресурсів

Найкращі сайти для заробітку криптовалюти

Для того щоб заробляти крипту, потрібно мати криптовалютний гаманець.

Підібрати реально працюючі сайти для заробітку криптовалюти не створює особливих труднощів. Щоправда, всі вони різні, хоча на перший погляд начебто схожі один на одного. Але, що їх справді об’єднує, то це те, що не потрібно мати якихось спеціальних знань для того, щоб там працювати.

1). Freebitcoin – популярний англомовний сайт, який можна перекладати перекладачем Google Chrome.

 Суть роботи полягає в тому, що потрібно щогодини заходити на сайт та запускати систему отримання безкоштовних сатоші BTC. Також можна грати в ігри та вигравати сатоші або брати участь у розіграші лотереї та сподіватися на виграш.

2). Moonbitcoin – кран отримання сатоші безкоштовно.

При заході на сайт починає працювати таймер та лічильник отриманих віртуальних грошей. Після закінчення процесу зароблена валюта буде відображатися на балансі. Заходити на сайт можна кожні 5 хвилин та збирати крипту.

3). Bitter – це букс, де платять біткоїнами.

На цьому ресурсі можна заробляти на кліках, на участь у розіграші лотереї та, беручи участь у реферальній програмі. Заробіток на виконання завдань система не пропонує. Тому на цьому буксі дуже просто працювати. Достатньо пройти реєстрацію та встановити у браузер розширення, щоб заробляти на серфінгу сайтів.

4). BTCMiner – сервіс для онлайн майнінгу крипти

Дуже простий вид заробітку цифрової валюти на цьому ресурсі.

Робота з видобутку Битка спрощується тим, що можна встановити спеціальне розширення BTC-Miner для Google Chrome у браузер. Тоді можна отримати крипту як на сайті, так і через розширення. Коли ви переходите в браузер, автоматично запускається видобуток валюти. А, якщо налаштована робота браузера у фоновому режимі, видобуток крипти почнеться при запуску комп’ютера.

Вивести зароблені гроші на свій гаманець можна відразу, від 1 сатоші. Для цього під час реєстрації треба вказати адресу свого гаманця.

Процес видобутку здійснюється в такий спосіб. Заходите на сайт BTC-Miner. У спеціальне вікно «Біткоїн Адреса» напишіть свою адресу та натисніть на кнопку «Увійти». Знаходите опцію «Почати майнінг» клікаєте на неї, і відразу починається процес видобутку Битка.

5). adBTC.top – це перевірений користувачами сайт заробітку

Тут необхідно відразу зазначити, що це ресурс лише отримання Битка, причому лише способом перегляду реклами.

Для роботи переходите в розділ «Перегляд реклами». Далі натискаєте кнопку «Пуск». Відкривається сторінка з рекламою. Цей процес потрібно повторювати доти, доки не перестане відображатися реклама.

Ця опція зручна тим, що можна відкривати інші вікна, доки працює таймер. Зрозуміло, що на серфінгу сайтів з рекламою багато не заробиш, але цей процес не потребує зусиль.

Висновки

Як бачимо, можливостей отримання криптовалюти без вкладення коштів багато.

Проте треба розуміти, що вони мають один недолік – низький потенціал заробітку. Навіть якщо годинами переглядати на всіх запропонованих сайтах рекламу, все одно багато не заробиш.

Але цей процес заробітку не можна упускати.

Як початківцю працювати віддалено та заробляти

Звички, які заважають розбагатіти

Avito – 5 важливих принципів як продати швидко