Перейти к содержанию

Що необхідно знати про банківські кредити на житло

Оскільки іпотека або кредит на житло зв’яже вас довгостроковими зобов’язаннями, приймаючи таке серйозне рішення, не варто поспішати. Намагайтеся зважити всі свої можливості. Чи справді ви можете щомісяця з року в рік виплачувати кругленьку суму. Причому тут дуже важливо бути регулярним платником, інакше крім самого кредиту доведеться виплачувати величезні штрафи та стягнення. Однак багатьох і це не лякає, тому що взяти кредит у банку – це єдина можливість придбати власне житло.
До якого ж банку звернутися? Багато банків надають клієнтам свої умови кредитування. Навіть у одному банку вам можуть запропонувати кілька варіантів.

Тому не поспішайте, а постарайтеся розглянути всі можливі варіанти та оберіть, що для вас найбільш вигідно.

Які вимоги висувають банки?

Що необхідно знати про банківські кредити на житло

Якщо ви вже вибрали банк і переконалися, що запропоновані умови вам підходять, дізнайтеся, чи готовий цей банк співпрацювати з вами. Вам можуть відмовити, якщо ви не є резидентом цієї країни і не маєте чинної реєстрації. У вас має бути постійне місце роботи або інше постійне джерело доходів. Також ви повинні надати повну інформацію щодо інших регулярних виплат.

Отримавши позитивну відповідь банку, саме час зайнятися підготовкою пакета документів. У кожному окремому випадку можуть знадобитися різні документи. Ви маєте заповнити заяву на отримання кредиту, надати засвідчені копії довідки про присвоєння ідентифікаційного коду платника податків та паспорта. Необхідно взяти довідку з місця роботи про посаду та доходи за останні шість місяців.

Також необхідно надати інформацію про регулярні відрахування, що вираховуються з вашої заробітної плати, або інші грошові зобов’язання, які ви маєте. Угоду про виплату аліментів на дитину, швидше за все, необхідно додати до документів, якщо у вас є неповнолітні діти від попереднього шлюбу і ви продовжуєте про них піклуватися. Крім того, у деяких банках обов’язковою є довідка із психоневрологічного диспансеру.

Кропотлива робота зі збору документів необхідна, щоб переконати банк у вашій платоспроможності. Підійдіть до цього питання серйозно та надайте лише правдиву інформацію. І навіть якщо обраний вами банк відмовить вам у видачі кредиту після розгляду документів, не засмучуйтесь. В інших банках можуть бути інші вимоги та умови.

Як ухвалити правильне рішення при купівлі акцій

Закони успіху у бізнесі

Як заробити в інтернеті без вкладень коштів