Перейти к содержанию

Що заважає вашому успіху?

І розумом природа не образила і зовнішністю, і талантами. Чому ж не вдається досягти своєї мети? Чому до довгоочікуваного фінішу приходять інші, а ви тільки тупцюєте на місці і в розпачі кусаєте губи?

Здавалося б: ваша знайома нітрохи не краща за вас, а в деяких речах поступається вам сто очок. Але чомусь примудрилася вискочити заміж за пристойного хлопця і, на відміну від вас, досі з ним не розлучилася! Або ваша колега: сіра мишка, ні розуму, ні таланту. Однак за щось її відзначив шеф і посадив у крісло начальниці! Чому ви не досягаєте успіху там, де іншим він сам падає до рук?!

Найпоширеніші причини. Можливо, саме вони стоять на заваді вашого успіху?

Що заважає вашому успіху?

— Страх. Ви боїтеся зробити щось ризиковане, що обіцяє успіх у майбутньому, і відмовляєтеся хоч щось змінити у своєму житті. Ви міркуєте приблизно так: хоч мені зараз і не зовсім комфортно, але якось живу, і нічого. А якщо я втрачу все?!

— Виправдання. Коли щось йде не так, як ви запланували, ви відразу ж встаєте в позу, що виправдовується: мовляв, я ні в чому не винна, це обставини (погані люди, погода, тенденції на ринку). Тобто, ви не прагнете здобувати уроки зі своїх помилок, вони для вас – лише привід звалити відповідальність із себе на когось.

— пасивна агресія. Можливо, у вашому оточенні багато людей, які не вірять у ваш успіх і всіляко вселяють у вас цю невпевненість. Фрази мами чи чоловіка: «Та де вже тобі!» або «З такими даними ти не станеш успішною» – це справжнісінька пасивна агресія проти вас і вашого бажання стати успішною. Можливо, близькі люди не усвідомлюють цього, але вона впливає на вас негативним чином.

— егоїзм. Ви вважаєте, що світ повинен крутитися навколо вас та ваших потреб? У такому разі немає нічого дивного в тому, що він блокує ваш успіх. Це космічний закон, який поширюється на всі сфери життя: чим більше ми віддаємо (добра, часу, талантів та грошей), тим більше нам повертається. Може, не в ту саму мить, може, через пару місяців або років, але повертається обов’язково.

— Думка оточуючих. Наскільки ви озираєтеся на своє оточення, коли приймаєте важливі рішення? Наскільки шаблони та установки соціуму заважають вам? Наприклад, думка у тому, що «з бруду в князі» – це завжди нечесний і негідний шлях. Чи про те, що сім’ю та успішну кар’єру поєднати неможливо?

— Лінь. Ви б і раді рухатися до успіху, стати багатою, коханою та знаменитою, але лежати на дивані та переглядати серіали набагато простіше! Ви чудово знаєте, що вам варто було б повчитися – і успіх був би у вас у кишені, але англійська мова здається вам такою складною!

— Відчуття безпеки та комфорту. Вам здається, що вам так само солодко їстиметься і питиметься і через два роки, і через десять років? Що ті зарплата, квартира та відносини, які є у вас зараз, вас задовольнятимуть? На жаль, ні: життя влаштоване таким чином, що обставини постійно змінюються, і якщо не працювати на випередження, то в один не прекрасний момент можна втратити все.

— Вибір легкого шляху. Якщо ви постійно йдете шляхом найменшого опору, то ви втрачаєте масу шансів. Цей закон працює на усі 100%!

Заробіток на Bitcoin Formula

Програми для заробітку грошей без вкладень на телефоні

Безкоштовна криптовалюта за реєстрацію