Перейти к содержанию

Швидкий кредит на свята

Коли наближаються свята чи сімейні ювілеї, часто виникають фінансові питання – як усе організувати і скільки це коштуватиме? У періоди перед новорічними та різдвяними святами банки та кредитні компанії відзначають підвищений інтерес людей до їхніх послуг. Зазвичай на новосілля або терміновий ремонт кухні у людей виникає термінова необхідність зробити якусь велику покупку:

  • новий холодильник,
  • посудомийна машина,
  • кондиціонер.

Виникає питання, де краще взяти кредит, у банку чи небанківській фінансовій організації.

Все залежить від величини кредиту та часу погашення. Які бувають кредити і де їх вигідніше брати, далі у статті.

Як отримати терміновий кредит на картку в Україні

Швидкий кредит на свята

Коли ситуація з грошима дуже напружена і їх потрібно отримати терміново, оформлення кредиту в банку відразу відпадає. Тому що там отримання кредиту не дуже проста процедура і не швидка.

Навіть якщо вам потрібна невелика сума грошей, то все одно доведеться витратити цілей день, якщо адміністрація взагалі схвалить кредит. Причому банки закриваються у вихідні дні, і оформити договори отримання кредиту можна лише у будній день. А якщо гроші потрібні терміново, наприклад, у суботу?

У такій ситуації потрібно звернутися до мікрофінансової організації (МФО) за небанківським кредитом. У чому різниця між цими фінансовими установами? У розторопності працівників МФО та швидкості оформлення кредитів:

  • якщо ви новий клієнт, процедура отримання грошей близько 50 хвилин, а якщо ви постійний клієнт, то 30 хвилин;
  • терміновий кредит дадуть у будь-який час доби незалежно від вихідних та свят;
  • гривні дадуть переказом на банківську картку або готівкою. Банки лише переказом на іменну картку;
  •  щоб оформити кредит, достатньо показати паспорт;
  •  погана кредитна історія не є причиною відмови.

Як бачимо в МФО набагато простіше взяти позику, ніж у будь-якому українському банку.

Кредит на свята або інші важливі сімейні події, має бути, перш за все, швидким, легким і недорогим, щоб людина могла погасити його без великих витрат. За таким кредитом можна звернутися до банку, якщо є час та міцні нерви або вибрати небанківський кредит.

Банківські кредити вважаються безпечнішими, але й небанківські кредити можна брати без ризику. В даний час на українському ринку існує безліч кредитних компаній, які пропонують послуги на зрозумілих умовах та під доступні процентні ставки. Крім того, оформити онлайн-кредит не виходячи з дому.

Яка сума кредиту для свят вважається кращою

Щоб взяти кредит на свята, то в першу чергу потрібно добре порахувати, яка вам реально потрібна сума. Зазвичай його розмір не надто високий, якщо використовується для покупки продуктів харчування та подарунків для близьких.

Отже, якщо прикинути скільки грошей знадобиться на організацію урочистостей, то, як правило, більшість сімей обмежуються сумою 5000 гривень.

Звичайно, якщо у вас є якісь додаткові витрати, наприклад, провести невеликий косметичний ремонт у квартирі або хочете організувати свято в ресторані, то доведеться трохи збільшити цю суму.

Кредит у розстрочку або до зарплати ?

На розстрочку буде набагато кращим рішенням. Чому? Тому що в цьому випадку можна не тільки позичати велику суму грошей, але й легше її повернути.

Кредити до зарплати оформляються на короткий термін – до місяця, а також на невеликі суми, наприклад, 2000 гривень. Але, у разі доведеться повернути всю суму одним платежем.

У свою чергу, кредит у розстрочку більш зручний, тому що погашається поступово малими сумами.

Резюме

В Україні працює багато мікрофінансових організацій, які надають послуги, надаючи термінові кредити під невеликі відсотки.иБагато хто з них перший кредит клієнту дають на короткий термін під 0%.

Як вижити в кризу простому українцю

Instagram Reels для просування бізнесу

Як упоратися з кар’єрними невдачами?