Перейти до контенту

Категорії «Соціальні мережі»

Щороку платформ соціальних мереж стає дедалі більше. З’являються нові, які набирають популярності, а старі, які втратили свою популярність зникають. За даними статистики, практично кожен користувач мережі інтернет має хоча б один аккаунт в будь-якій соціальній мережі, а насправді у багатьох є навіть не один обліковий запис. Ті люди, які не люблять спілкування в соціальній мережі та не мають своїх сторінок, із задоволенням відвідують Youtube, щоб подивитися улюблений серіал. Якщо вам цікаво дізнатися, які соціальні мережі найпопулярніші в світі, то читайте статтю до кінця.

Рейтинг найпопулярніших соціальних мереж в Рунеті та за кордоном

Соціальні мережі

Які ж існують найпопулярніші у світі соц. мережі? Можливо, на якісь майданчики варто звернути увагу, адже незабаром вони можуть стати мега популярними. На даний момент найбільша кількість користувачів нараховує платформа Facebook. З моменту свого заснування і досі ця мережа не втрачає першості. Заснував її, якщо ви не знаєте, Марк Цукерберг і незважаючи на те, що вона трішечки просіла в рейтингу за деякими позиціями, але якщо порівнювати її активність за періодом від 2017 року, то поки що вона не збирається втрачати першість.

Слідом за нею йде соціальна мережа Pinterest (Пінтерест), яка стала набирати популярності завдяки тому, що в ній ввели функцію пошук за картинками.

Третій рядок у світовому рейтингу належить Youtube? Цей відеохостинг випередив улюбленця американців – Twitter.

Користувачі люблять Твіттер за стислість. Він виглядає як такий маленький мені блог. Назва цієї соціальної мережі перекладається як балакати або цвірінькати, тому його логотип синенька пташка. Відмінною особливістю є те, що він обмежений кількістю символів у повідомленні. Користувач може ввести в одному повідомленні не більше ніж 160 символів.

Більшість перерахованих соціальних платформ користується величезною популярністю в США і це не дивно, адже ця країна є родоначальником цих ресурсів. До десятки лідерів вихідців з Америки входить:

• Facebook;
• Pinterest;
• Youtube;
• Instagram;
• Twitter;
• Tumblr (Тамблер);
• MySpace.

На платформі Facebook зареєстровано близько 470 мільйонів американців. Більшість із них воліють вести його для бізнесу.
Сервіс Pinterest обійшов з легкістю багатьох конкурентів і зайняв третій рядок рейтингу за популярністю соціальних мереж у США. Про це свідчать аналітичні дані компанії eMarketer, яка займається маркетинговими дослідженнями, за їх оцінками аудиторія Рinterest зросла до вісімдесяти двох мільйонів користувачів у 2019 року. За підсумками 2020 року зростання підписників Рinterest перевищило всі можливі очікування аналітиків і склало 9,1% проти 4,3%, як прогнозувалося раніше. Очікується, що до кінця 2021 року кількість користувачів у Пінтересті зросте до 86 мільйонів.

Основним драйвером такого зростання є те, що Пінтерест більш привабливий для різних верств населення за віком, у той час як Інстаграм приваблює молодшу аудиторію.

Платформа Іnstagram, яка добре відома українцям відмінною рисою якої є можливість швидко публікувати фото чи відео, поступилася позиціями Рinterest в Америці.

Така англомовна соціальна мережа, як MySpace, спочатку передбачалася для музикантів, але незабаром її наповнили звичайні користувачі. Поки що вона знаходиться в першій десятці, але в самому низу.

Найпопулярнішою соцмережею в Україні є Facebook. Цією платформою користується більш як половина респондентів, які взяли участь в опитуванні. За останній рік в Україні збільшилася кількість користувачів Youtube та Instagram, а ось Однокласники та Вконтакті значно втратили першість.

Найбільше українських користувачів у соцмережах цікавить розважальний чи пізнавальний контент. Всього лише 36% користувачів використовують соціальні товариства для того, щоб дізнатися про будь-які новини, а 60% використовують для спілкування зі своїми друзями.

Соціальною мережею номер один (№1) у Росії на протязі багатьох років залишається майданчик Вконтакті. За даними Google Analytics, близько 30 мільйонів користувачів написало 587 мільйонів публічних повідомлень за листопад 2021 року. На другому місці залишається Інстаграм, з невеликім відставанням.

Замикають трійку лідерів Однокласники, де шість із половиною мільйонів користувачів опублікували 135 мільйонів повідомлень.
Однокласники користуються такою ж популярністю як і Вконтакті, а ось активних авторів у Фейсбуці в Росії стає дедалі менше. За кількістю повідомлень платформа Facebook поступаються Вконтакті аж в цілих десять разів.

Активних користувачів у Twitter в Росії залишилося всього 650 000 осіб. Відеохостинг Youtube за статистикою налічує найменшу кількість користувачів. Проте висока відвідуваність, кількість коментарів та активність користувачів випереджає Тwitter. Так що якщо вас ще досі немає в якійсь соціальній мережі, варто замислитися і можливо навіть зареєструватися.

Як підключити та додати соціальні мережі до свого профілю Facebook

Завдяки широкому охопленню соціальних мереж користувачі таких сайтів, як Facebook, щодня мають все більше інструментів для спілкування та просування свого аккаунту, якщо у них є бізнес чи веб-сайт. Соціальні профілі – це чудове місце для розміщення інформації про своє життя в соціальних мережах. Завдяки інтернет-простору кожний бажаючий може рекламувати все, що забажає, навіть інші соціальні мережі.

Facebook зробив доступними спеціальні місця, де можна розміщувати кнопки або спеціальні посилання, щоб користувачі могли негайно перейти до профілів інших соціальних мереж.

Кнопки за якими можна перейти до іншої соціальної мережі, розташовані у верхній частині сайту. Все це для легкого та прямого доступу після входу до свого профілю Facebook.

Як підключити інші соціальні мережі до своєї фан-сторінки

Якщо у вас є фан-сторінка Facebook, просто виконайте ці прості та швидкі кроки, щоб мати можливість підключити ті соціальні мережі, у яких ви хочете, щоб у вашому профілі було більше рекламних акцій. Нижче наведено кроки, які потрібно виконати:

1). Для початку вам потрібно зайти в пошукову систему Facebook і ввести назву: FnMaker. Це програма, яка допомагає підключати посилання на ваші соціальні мережі, зокрема на фан-сайт вашої сторінки With Facebook.

Знайшовши програму, просто натисніть на опцію «додаток», і одразу відкриється нова вкладка, де ви зможете побачити всі сторінки, на яких у вас є обліковий запис. Таким чином, FnMaker дозволить вам миттєво підключити вашу фан-сторінку до перелічених соціальних мереж.

Якщо сторінка, яку ви хочете зв’язати, є вашим профілем є Twitter, то все, що вам потрібно зробити, це натиснути на піктограму цієї програми. З’явиться кнопка з написом «Вкладка Twitter для сторінок», і коли ви її натиснете, вам потрібно відкрити сайт Twitter, а потім натиснути «Встановити додаток».

Після її натискання відкриється нова вкладка, де ви зможете вибрати, на якій зі своїх фан-сторінок ви хочете розмістити кнопку свого профілю Twitter. Продовжуйте набирати на свою фан-сторінку та клацніть «Додати закладку сторінки», коли закінчите, ви побачите, що ваша закладка Twitter автоматично з’явиться на вибраній фан-сторінці. Цими ж кроками можжна додати аккаунти Instagram, YouTube та інші.

Добрі та погані сторони прив’язки профілів у соціальних мережах

Експерти з маркетингу та соціальних мереж вважають, що якщо ви хочете широкого зростання, важливо просувати та зміцнювати всі мережі, які ви хочете охопити своїми користувачами. Таким чином ви можете переконатися, що всі ваші профілі будуть видимі всім користувачам мережі Facebook.

Однак важливо, щоб усі ваші мережі щодня оновлювалися новим вмістом. Усього цього можна досягти за допомогою спеціального дослідження користувачів на основі їхніх симпатій і антипатій та способу відображення їх вмісту .

Однак ви можете пропустити деякі мережі, тому ви повинні бути впевнені, що мережі, які ви збираєтеся підключити, будуть оновлюватися щодня. Тому що, якщо будь-який з прив’язаних аккаунтів не буде оновлюватися, то користувач з цієї мережі не знайде інформацію, яка йому потрібна, і відмовиться від пошуку. З цими інструментами вдасться охопити набагато більше користувачів.

Соціальні мережі які співпрацюють з Freepik: Instagram, Facebook, Youtube

Коротше кажучи, Freepik – це система пошуку зображень. Можна сказати, що це як банк зображень, який дозволяє завантажувати та використовувати їх у створенні веб-сайтів, а також у графічному дизайні. І хоча є компанії, пов’язані з Freepik, різні соціальні мережі також використовують цей сервіс.

Freepik: співпраця із соціальною мережею Facebook

Про Facebook написано на початку статті – це відома у всьому світі соціальна мережа , одна з найбільшою кількістю активних користувачів у всьому світі. Це дозволяє знаходити людей і підтримувати з ними зв’язок. Однак сьогодні Facebook робить більше, ніж спілкування.

Сьогодні багато людей використовують цю соціальну мережу для рекламування відео, друкованого контенту, і навіть для проведення маркетингових заходів. Facebook також співпрацює з сервісом Freepik. По-перше, на бізнес сторінку Фейсбук заходить велика кількість людей, які бачать рекламу продуктів чи послуг, там є посилання на Freepik. В свою чергу автор аккаунту Фейсбук користується базою стокових зображень сервісу Freepik.

Якщо у вас багато клієнтів і партнерів, для яких ви виконуєте дизайнерську роботу, оформляєте рекламні оголошення, спеціалізуєтесь в області «реклами та маркетингу», то Freepik – ваш найкращий варіант. Він допоможе отримати унікальні картинки для оформлення дизайну рекламних оголошень.

Instagram, одна з соціальних мереж, яка співпрацює з Freepik

Соціальна мережа Freepik відіграє дещо іншу роль ніж мережі для спілкування. Наприклад, відмінність від Facebook в тому, що користувач Freepik може ділитися своїми унікальними фото, дарувати або продавати їх іншім особам. Користувач Instagram , наприклад теж може публікувати свої унікальні фото на своїй сторінці, але не може їх продавати, за те може рекламувати свої фотокарточки на Freepik. Використовуючи соціальну мережу стокових фото, користувачі Instagram знайдуть багато безкоштовних зображень, які можна використовувати у своїх особистих проектах, а також для створення сайту. Таким чином, Freepik – база зображеь для використання в Instagram.

Freepik та YouTube

Найвідоміша соціальна мережа яка зберігає відео користувачів YouTube, теж завязаний на Freepik. Якщо ви програміст або хочете почати свою кар’єру з графічного дизайну, чи веб-розробки Freepik дає вам можливість крок за кроком навчитися створювати зображення, іконки тощо.

Соціальна мережа Freepik не тільки база стокових фото, але і навчальний центр, де кожен бажаючий може навчитися багатьох технік, пов’язаних із зображеннями. Ці прийоми дуже корисні в графічних роботах, та допомог у створенні сайтів.

Використовуючи платформу YouTube, Freepik прагне:

• Стати відомим для користувачів сервісом з безкоштовними графічними ресурсами.
• Бути джерелом безкоштовних картинок, які можна безкоштовно скачати і пристосувати для своїх потреб.
• Пропонувати шаблони Google, а також Power Point для презентацій.
За допомогою відео роликів Freepik розташованих на YouTube кожен бажаючий може навчитися працювати з дизайном, використовуючи його для свого бізнесу.

Як стверджують власники сайту Freepik, що цей сучасний ресурс дає можливість створити маркетингову стратегію. Ця платформа проявила себе як одна з найбільших індустрій безкоштовних зображень. Кожен бажаючий юзер може шукати в його надрах зображень будь-яку унікальну картинку, піктограму, 3D-дизайн, які потрібні для роботи, або для використання в соціальних мережах.

Корисні поради щодо просування в Інстаграм

Корисні поради щодо просування в Інстаграм

Товари та послуги пропонують навіть у соціальних мережах. Інстаграм найбільш розвинений у цьому питанні, що дозволяє побудувати власний бізнес, пропонувати свої послуги практично по всьому світу. Сторінку потрібно вести таким чином, щоб надихати користувача зробити покупку. Важливість оформлення сторінки в Інстаграм Соціальна мережа часто використовується у бізнесі для просування певного продукту. Від оформлення сторінки залежить …

Instagram Reels для просування бізнесу

Як використовувати Instagram Reels для просування бізнесу

Власники бізнесу добре знають, що відеоконтент та відеомаркетинг дійсно допомагають бізнесу безкоштовно розкручуватись в Інтернеті. Але що робити підприємцям, які ніколи не створювали відео, і вони зовсім не знають, як використовувати ролики в Інстаграмі для свого бізнесу. Проте їм пощастило, бо в Instagram вже є нова функція Reels. Це абсолютно нова програма, яка значно спрощує …

Як соцмережі впливають на психіку людини

Як соцмережі впливають на психіку людини

Соціальні мережі вже стали невід’ємною частиною світу. Хоча вони в основному пов’язані з дітьми та підлітками, насправді вони використовуються всіма – дорослими та літніми людьми, компаніями, політиками, великими брендами, артистами та всіма, хто хоче бути помітним у сучасному світі. Вони використовуються для спілкування та спостереження за оточуючими, дозволяють тримати руку на пульсі і завжди бути …

Як заробити на SMM

Як заробити на SMM

Щоб заробити на SMM, потрібно витратити деякий час вивчення специфіки роботи. Також потрібно мати стабільне інтернет-з’єднання. Заробіток у цій галузі не є нічого складного. Потрібно лише розібратись у деяких моментах. Наприклад, заробіток на кліках добре підійде тим, у кого динамічна IP-адреса. Загальні принципи роботи зводяться до виконання найпростіших завдань. Кожне завдання оформлене у вигляді окремої …

4 найкращі способи заробітку в Instagram

4 найкращі способи заробітку в Instagram

У статті публікується інформація про те, як можна заробляти у соціальній мережі Інстаграм. Тут зібрано чотири варіанти, які успішно працюють до сьогодні. 1.Перший, найочевидніший і найпопулярніший варіант – це заробіток на рекламі І хоча останнім часом блогери скаржаться на те, що на рекламі дуже важко заробити нормальні гроші, але є багато доказів, наприклад, скріншоти з …

Легкі гроші у YouTube на партнерських продажах

Легкі гроші у YouTube на партнерських продажах

Партнерські програми є одним із найкращих способів заробітку в інтернеті. Кожна людина має можливість почати працювати в цій ніші. Партнерська програма – це певною мірою посередництво між продавцем і покупцем. Для початку роботи, людині, яка бажає заробляти таким чином, потрібно знайти відповідну партнерську програму і зареєструватися в ній. Після реєстрації зареєстрованому користувачеві автоматично надається статус …

Як загрузити відео в Інстаграм більше 1 хвилини

Як показати відео в Інстаграм більше 1 хвилини

Instagram є однією з соціальних мереж, яка виросла найбільше за останні роки, і це частково пов’язано з успіхом відео, що доповнює програму, що характеризується тим, що це соціальна мережа, присвячена фотографіям. Як правило, найпоширеніші відео, які завантажуються в Instagram, мають максимальну тривалість 1 хвилину. Однак, якщо ви хочете знати, як показати відео в Instagram тривалістю …

Як заробити гроші в Тік Ток | Топ-10 способів заробітку

Як заробити гроші в Тік Ток

Заробити гроші в Тік Ток реально і мілйони людей успішно це роблять, отож в цій статті розберемо способи Tik Tok заробітку. Соціальна мережа Тік Ток – це реально якесь божевілля останній рік, куди не глянь всюди тік-токери щось знімають, що співають, танцюють, одним словом це як якийсь вірус, який заражає всіх поголовно, але переважаюча більшість …