Перейти к содержанию

ТОП-6 кращих способів монетизації свого блогу чи сайту

Після створення сайту і тривалої роботи по його розкрутці та отримання чисельного трафіку, причому з місяця в місяць кількість відвідувачів неухильно зростає. Це добра ознака того, що пора сайт монетизувати, щоб відплатити свої зусилля. Якщо це так, то ви прийшли в потрібне місце і в потрібний час. У статті йде мова про те, як змусити сайт заробляти гроші і які інструменти при цьому можна отримати в своє розпорядження.

Як заробляти гроші на своєму сайті

ТОП-6 способів монетизації сайту

В першу чергу новачки повинні зрозуміти, що заробляти гроші за допомогою сайту не таке просте заняття, як здається, і для досягнення відмінних довгострокових заробітків знадобиться пристрасть, наполегливість і, перш за все, важка робота.

 Однак, якщо ви погоджуєтесь на невеликий дохід як додаток до своєї зарплати, все, що вам потрібно зробити, це вибрати спосіб монетизації, який, на вашу думку, найкраще підходить для вашого сайту, наприклад, банерну рекламу, партнерські програми, чи електронну комерцію, і реалізувати їх правильно.

Якщо ваш сайт вже має пристойну відвідуваність, то перші заробітки ви зможете побачити вже через короткий час. 

1. Монетизація сайту за допомогою банерної реклами

Серед простих способів монетизації сайту великою популярністю користується платна реклама, тобто розміщення на сайті рекламних банерів різних компаній. Ця методика дозволяє вже в перші місяці після створення сайту отримати мінімальний заробіток.

2. Google AdSense – один  з найпопулярніших інструментів для монетизації сайту

Суть монетизації полягає в тому, що рекламний канал Google пов’язує рекламодавців з автором сайту, який хоче заробляти гроші на своєму контенті.

Все, що вам потрібно зробити, щоб почати розміщувати банери Google AdSense на своєму ресурсі – це зареєструватися в системі і підтвердити свою особу. Через короткий час сайт підключиться до рекламної мережі Google.

Насправді, на відміну від інших сервісів такого роду, для використання Google AdSense немає мінімальних вимог щодо кількості переглядів, і будь-хто може відкрити обліковий запис і створювати рекламні банери.

Щоб створити свій аккаунт в Google AdSense, підключившись до сервісу, натисніть на кнопку «Зареєструватися зараз» і на новій відкритій сторінці введіть свої дані в поля: URL свого сайту та адресу електронної пошти.

Після цього поставте галочку поруч у розділі «Так, я хочу отримувати персоналізоване керівництво та рекомендації щодо підвищення ефективності», щоб отримувати поради та пропозиції по електронній пошті, і натисніть кнопку «Зберегти і продовжити».

Тепер натисніть на опцію «Вибрати», далі опція «країна або регіон» і вкажіть свою країну проживання, поставте галочку навпроти  «Так, я прочитав і прийняв договір»  і натисніть кнопку  «Створити обліковий запис», щоб завершити реєстрацію.

При першому вході в Google AdSense натисніть кнопку «Пуск», введіть свої дані в поля «Адреса», «Поштовий Індекс» «Місто», «Номер телефону» і натисніть кнопку «Відправити».

Потім поставте галочку поруч з одним з пунктів  «Текстовим повідомленням (SMS)», або «Голосовим викликом» для отримання перевірочного коду, щоб підтвердити свою особу і натисніть кнопку «Згенерувати перевірочний код», після чого введіть отриманий код в поле «Перевірочний код» і натисніть кнопку відправки для активації облікового запису.

 Перш ніж ви зможете створити свої рекламні банери і почати монетизацію, дотримуйтесь інструкцій на сторінці Google-сайту і зв’яжіть свій сайт з AdSense. 

 Після того, як отримаєте електронний лист для завершення зв’язку між своїм сайтом і AdSense, можете розмістити банери на своєму веб-сайті і почати монетизацію.

Щоб створити новий рекламний блок, клацніть опцію «Мої оголошення» на панелі, виберіть параметр  «Рекламні блоки» і натисніть кнопку «Новий рекламний блок». Отриманий код, який відображається в полі «Рекламний код» вставте на сторінки сайту, де ви хочете, щоб банер відображався. З цього моменту ваш сайт монетизується за допомогою банерів AdSense.

3. Прямий продаж рекламних майданчиків на сайті

Продаж рекламного місця на сайті – це  ще один спосіб заробітку на своєму ресурсі. Ця практика рекомендується для сайтів, які вже мають хороший трафік у своїй ніші. Щоб продавати місця на сторінках сайту, потрібно виконати дві дії.

·       На сайті виділіть місце під візуальну платну рекламу для рекламодавців, щоб попередити про таку можливість свою аудиторію, вкажіть контакт, за яким можна звернутися за інформацією і, бажано вкажіть вартість цього місця.

·       Створіть опцію «Зв’яжіться з нами», вона  для тих відвідувачів, хто бажає придбати рекламне місце на вашому сайті. Ви можете створити спеціальну сторінку присвячену рекламі, на якій вкажіть основну інформацію та контактні дані.

Таким чином, ви зможете оптимізувати всі вільні місця на сайті, і монетизувати його за допомогою, наприклад, банерів Google AdSense, навіть якщо ніхто не зацікавлений в покупці прямої реклами.

Тут потрібно розуміти, що ви можете продавати рекламу на сайті, навіть якщо дуже маленький трафік. Однак якщо сайт спеціалізується в якійсь конкретній ніші і він має своїх користувачів, то ви зможете непогано заробити на прямих продажах реклами.

4. Партнерська програма – це хороша бізнес-ідея для монетизації сайту

Як стверджують експерти – це правильне рішення для отримання хорошого заробітку. Насправді, зареєструвавшись в партнерській програмі роскрученого маркетплейсу можна вставляти на сайті банери або посилання на товари і послуги, бажано щоб сайт і товари що продаються були з однієї ніші. Тоді можна добре заробляти, отримуючи комісію за кожну покупку, зроблену користувачами за партнерським посиланням.

5. Партнерська програма Aliexspress — відмінний спосіб монетизації ресурсу

Ця партнерка вважається однією з кращих, тому що на маркетплейсі, який відомий багатьом покупцям, можна знайти тисячі товарів відповідних тематиці вашого сайту. Щоб зареєструватися в партнерській програмі Aliexspress, досить перейти на головну сторінку сайту сервісу і зареєструватися. Далі все зробити за пропонованою інструкцією.  

Після того, як ви створили обліковий запис на сайті Aliexspress, можете почати створювати посилання на продукти, які будуть розміщені на вашому веб-сайті.

Після створення посилань на товари, які вас цікавлять або вибраних банерів, які вам підходять за тематикою, все, що вам залишається зробити – це скопіювати відповідний HTML-код і вставити його на сторінку або розділ свого ресурсу, де ви хочете відображати товари.

6. Ще одна файна ідея мотезувати сайта – це розпочати електронну комерцію

 Продаж товарів і послуг — ще один підходящий варіант, якщо ваш веб-сайт відомий і має чималий трафік. В такому випадку ви можете присвятити сайт продажу, наприклад, гаджетів, книг, курсів в цифровому форматі і багато чого іншого.

У зв’язку з цим експерти рекомендують Shopify – сервіс з розробки програмного забезпечення онлайн магазинів. Цією послугою вже скористалося більш ніж 1 мільйон користувачів при створенні інтернет магазинів. 

Shopify програмне забезпечення дозволяє дуже просто створювати електронну комерцію з необмеженою кількістю товарів, що продаються, а інтернет магазині, а також інтегрувати його з Facebook і Instagram.

Програмне забезпечення пропонує інтуїтивно зрозумілу панель управління,де є все необхідне для оформлення замовлень, є функція управління клієнтами і платежами, а також контроль за відвантаженням, є зв’язок з соціальними мережами і багато чого іншого.

Ідеї для бізнесу в Інтернеті з мінімальним бюджетом

Строковий трудовий договір: як взяти кредит готівкою

Експерти прогнозують стагфляцію в Україні

error: Вміст захищений!!