Перейти к содержанию

4 найкращі способи заробітку в Instagram

У статті публікується інформація про те, як можна заробляти у соціальній мережі Інстаграм. Тут зібрано чотири варіанти, які успішно працюють до сьогодні.

1.Перший, найочевидніший і найпопулярніший варіант – це заробіток на рекламі

І хоча останнім часом блогери скаржаться на те, що на рекламі дуже важко заробити нормальні гроші, але є багато доказів, наприклад, скріншоти з відкритих джерел, де видно, що рекламний пост чи рекламні stories коштують кілька тисяч гривень. Так що є до чого прагнути

Другий спосіб також пов’язаний з блогерством

Суть заробітку – продаж своїх або перепродаж чужих інфопродуктів і цифрових книг. Нині це пік популярності серед інстаграмерів. Заробіток в Інстограмі охопив велику аудиторію блогерів, які активно діляться за гроші своїми знаннями, вмінням та своїм досвідом.

Експерти це схвалюють і рекомендують уважно ставитися до платних курсів, обов’язково уважно читати відгуки про тих блогерів, які торгують цифровою продукцією. В інтернеті є багато сайтів, які аналізують ресурси продавців і дають рекомендації покупцям. Насамперед це рівень експертності продавця, і тоді результат не розчарує. На продажі, а особливо на перепродажі інфопродуктів багато цілеспрямованніх людей непогано заробляють.

Звичайно, треба бути реалістами та розуміти, що величезні гроші тут піднімають лише одиниці. Розмір заробітку можна побачити на їх ресурсі, його зараз пишуть у шапках профілю. Якщо це не перебільшення, то там є цифри у кілька тисяч гривень. І, як стверджують фанати та успішні бізнесмени інстаграмери – це реальні гроші.

Заробіток на продажі своїх розкручених акаунтів

Реально цей спосіб не дуже легкий. Оскільки на ринку цінуються лише розкручені з великою кількістю підписників ресурси. Тому, якщо ви вмієте будувати мережу фоловерів, ведете кілька окремих облікових записів з різних ніш, то можете цей вид заробітку перевірити на собі.

Можливо навіть таке: якщо ви вивчили та знаєте, як працює алгоритм системи Instagram, та можете легко набрати величезну базу підписників – цей бізнес для вас. Але потрібно щоразу тримати ніс за вітром, тому що система постійно змінює свій алгоритм. І фейкові підписникі, набрані ботом, не пройдуть.

Багато користувачів Instagram та інших соціальних мереж не зациклюються на тому, звідки взявся контент, який відображається на головній сторінці. Якщо сторінка їм сподобалася, то для них це не має значення.

Зазвичай люди бездумно переглядають по черзі багато ресурсів, доки не знайдуть щось цікаве.

Така схема роботи дає чудову можливість покрасуватися брендам, які не хочуть витрачати час на створення власної бази підписників, а просто годні їх купити.

Власник ресурсу може продати свій обліковий запис на багатьох порталах, створених для цього.

Ціни тут різні, але найголовніше для покупця кількість підписників, а не їхня якість. Таким чином, заробіток інстаграмера залежить від кількості людей, які підписані на його профіль.

4 Як заробити в Instagram на продажі фотографій

4 найкращі способи заробітку в Instagram

Продаж фотографій схожа на продаж акаунтів. Тут найголовніше питання – це якість. Якщо у ви професійний фотограф і можете робити цікаві знімки, а фотографії приносять задоволення людям, ви можете рекламувати їх в Instagram.

Завдяки цьому ви збільшите їх охоплення та зможете їх продавати маркетинговим компаніям, які створюють рекламу та приватним особам.

Однак рекомендується дотримуватися певної обережності. На додаток до правильного маркування фотографії та опису того, що вона продається, рекомендується поставити на фотографії водяний знак. Це захистить ваш товар від крадіжки.

В ідеалі водяний знак ставиться до особистого бренду, який ви створюєте.

Висновок

Зрозуміло, що способів заробітку в соціальній мережі Instagram набагато більше і всі вони не прості, тому що на цьому ринку велика конкуренція.

Але починати з чогось потрібно. Головне не хапатися за все зразу. Опановуйте один спосіб і доводьте його до ідеалу.

3 реальні способи заробити гроші дистанційно

Сімейний бюджет: як правильно витрачати гроші

Фіатні гроші – що це, і що вони мають до криптовалюти