Перейти к содержанию

Свіжовижаті соки — як ідея для власного бізнесу

Сучасний соціум, скинувши з себе затхлість і гніт минулих століть, прагне здоров’я, омолодження та краси. Ця нова мода, підкріплена збільшенням достатку людей, дала старт розвитку ринку товарів та послуг безпосередньо пов’язаного із веденням здорового способу життя. Однією зі сфер цього такого ринку є реалізація соків, і, незважаючи на те, що в даному сегменті управляють великі гравці – виробники пакетованого соку, це абсолютно не означає неможливість заснування свого малого бізнесу.

Свій малий бізнес у цьому випадку може бути побудований на реалізації свіжих соків і, звертаючи увагу на те, що він не потребує значних фінансових вкладень, величезних орендованих площах і практично нульової конкуренції, багатьом ця бізнес-ідея здасться досить привабливою.

Свіжовижаті соки як бізнес

Основуючи свій бізнес у цій сфері, ідеально розвиватися за наступною схемою: відпрацювання методики на одній вибраній торговій точці (витрати приблизно 250-300 тисяч рублів.), Після організація нових торгових точок та утворення мережі.
Вибираючи місце установки торгової точки по реалізації свіжих соків, ідеально буде розглянути великі торгові центри та супермаркети, активно відвідувані великою кількістю відвідувачів. Слід також знати, що торговий намет з продажу соків, хоч і не займає багато місця (цілком достатньо 4 кв. м.), але в таких місцях зазвичай висока орендна плата.

Також важливо при організації бізнесу вирішити питання з асортиментом соків, що реалізуються, і в майбутньому постійно його аналізувати. Гласне до асортименту необхідно включити цитрусові соки, оскільки популярності вони явно є лідерами. Незатребувані соки необхідно відразу прибирати з продажу, тому що фрукти мають властивість швидко псуватися і ви можете зазнати збитків, якщо їх не продасте.
Більшість фінансових витрат необхідно вкласти в закупівлю обладнання та художнє оформлення торгової точки з реалізації соків. Яскраве оформлення – в цьому випадку «половина справи». З торговельного обладнання будуть потрібні касовий та холодильний апарати, апарати з очищення фруктів, соковижималки.
Фреш соки, розлиті в пляшки, можна поставити на видному місці. Дуже необхідно налагодити кількість і ємність наповненої тари так, щоб соки не встигали скисати. При бурхливому ринку послуг, що асоціюються зі здоровим способом життя, продаж свіжих соків має дуже непогані шанси на успіх. Коли ж ви сміливо зазирнете вперед, то варіант заснування свого кафе або ресторану здорового харчування здається непоганою ідеєю.

Найважливіше – це почати, а розвиток нових напрямків, лише справа Вашої фантазії.

Бджільництво – як вигідний бізнес

Консультація PPC спеціаліста

Куди вкласти ( інвестувати ) гроші в Україні