Перейти к содержанию

Тактика заробітку грошей в мережі Instagram

Кілька років тому Instagram був просто додатком для обміну фотографіями, як і Facebook для спілкування. Але за короткий час він став однією з найпопулярніших медіа-платформ. Тепер Instagram має величезну користувацьку базу, яка налічує понад 709 мільйонів користувачів. З моменту його запуску в серпні 2016 року люди почали активне спілкування та обмінюватись думками на платформі Instagram. Тепер ця соціальна мережа стала улюбленим місцем проведення часу для користувачів різного віку. Але, враховуючи таку величезну аудиторію відвідувачів, сюди прийшли підприємці. Багатьом людям стало дивно, що на цьому ресурсі, крім розваги можна ще й заробляти непогані гроші.

У статті йде мова про те, як пересічному користувачеві мережі побудувати свій прибутковий бізнес в Instagram.

Можливість заробітку в Instagram: тактика, яка гарантує отримання доходу

Тактика заробітку грошей в мережі Instagram

Статистика відвідувань Instagram прекрасно свідчить, як сильно приваблює людей простий візуальний контент. Тому інтерес людей до цього сервісу постійно зростає. І навряд чи коли-небудь зменшиться. З кожною новою версією платформи з’являються все кращі і кращі функції і опції, які привертають увагу користувачів.

Коротше кажучи, люди люблять цю мережу. У деяких випадках вони навіть віддають перевагу Instagram у порівнянні з Google, коли мова йде про пошук конкретних фотографій в Інтернеті.

Можливість заробітку в Instagram

Можливо, ви здивуєтесь, дізнавшись, що в Instagram можна заробляти гроші. І навіть той факт, що Інста не має прямих інструментів для людей бажаючих відкрити свою справу, на цьому ресурсі способів заробітку грошей дуже багато.

 Найпоширеніші способи, завдяки яким користувачі можуть створити собі надійне джерело доходу зі свого аккаунту це:

 • Продаж реклами на своїй сторінці. Але для цього потрібно мати розкручений профіль, тоді можна публікувати платні рекламні пости. Розмір доходу багато в чому залежить від трафіку і охоплення потенційної аудиторії.
 • Виконання простих завдань. У мережі з’явилося багато різних ресурсів де платять гроші за коментарі та лайки. Звичайно, заробіток там мізерний, але він є.
 • Торгівля. Торгувати можна на своєму інтернет-магазині в Інсті. Вважається, що якщо докласти зусилля, то це цілком непоганий вид заробітку.
 • Реклама послуг. Тут підприємці можуть просувати свої товари і послуги. Це звичайно не прямий заробіток, але прекрасна можливість розвивати свій бізнес, збільшуючи продажі товарів.

 Як бачимо, що способів заробітку більш ніж достатньо, використовуючи хоча б одну з простих тактик. Але для початку вам потрібно створити передумови для монетизації Instagram.

Можливість заробітку в Instagram: тактика заробітку – передумови

Простого створення привабливого облікового запису в Instagram, написання хорошої біографії та публікації фотографій з вашого повсякденного життя може бути достатньо, щоб порадувати своїх друзів. Але коли справа доходить до монетизації акаунту, то потрібно значно більше.

1). Охопити більше людей

Ваш профіль в Instagram повинен отримати достатню популярність. Активно рекомендуйте свої послуги або товари людям і просіть їх, щоб вони робили репости по своїй базі підписників, таким чином, рекламуючи ваш бізнес.

Якщо ви використовуєте правильні хештеги і публікуєте контент під час максимальної активності відвідувачів вашої Instagram-сторінки, то природне охоплення аудиторії буде значно більше.

Якщо ваш профіль має кілька сотень підписників, то охоплення людей буде мізерним, і заробити в такому випадку вам не вдасться. Тому потрібно докладати більше зусиль, щоб розкрутити свій аккаунт

Однак тут потрібно розуміти, що охоплення аудиторії — це тільки перший крок, який потрібно обов’язково зробити. Далі, щоб збільшити продажі і заробити гроші, необхідно використовувати свої знання і навички, щоб відвідувачі вам повірили і зацікавилися вашим товаром і послугами.

Коротше кажучи, створити або запустити звичайний обліковий запис Instagram і завантажити кілька випадкових фотографій недостатньо.

2). Наберіть активних підписників

Кожен підприємець організуючий свою справу в мережі Instagram, також, як і в Facebook повинен мати побільше друзів, фанів, підписників. Чим вище показники вашого профілю: лайки коментарі і підписники, тим більше шансів бути в стрічці Instagram.

Головне – це якісний контент, щоб люди із задоволенням підписувалися на ваш профіль, регулярно приходили читати по нову інформацію, ставили лайкі, писали коментарі. Якщо контент випадковий, написаний наспіх, не представляє ніякої цінності, то люди холодно поставляться до ваших повідомлень і оновлень.

Якщо ваш обліковий запис Instagram не отримує достатньо коментарів, лайків і репостів, то ваш рівень залучення дуже низький. Це головний показник того, що ваші оновлення контенту і методи залучення людей дуже слабкі.

Для новачків показник підписників повинен починатися з цифри 1000 активних людей за цим профілем, тільки тоді можна пробувати застосовувати способи заробітку на своєму профілі Instagram.

Тактика яку ви можете використовувати, щоб заробити гроші

Як тільки ви виконаєте всі попередні умови, можете відразу перейти до різних способів монетизації Instagram.

 1. Заробіток на торгівлі

Звичайно, якщо ви зацікавлені в монетизації Instagram, вам потрібно вкласти в це багато часу. Якщо ви плануєте отримати максимальний прибуток за вкладений час, немає кращого способу, ніж відкрити інтернет-магазин. Цей підхід займає найбільше часу. Але при цьому приносить і максимальний прибуток. Для цього вам необхідно виконати кілька основних кроків.

 • Відкрийте свій інтернет-магазин на будь-якій платформі. Це може бути салон краси, ювелірний магазин або магазин одягу.
 • Далі створіть профіль в Instagram, присвячений вашому онлайн-бізнесу.
 • Розміщуйте в магазині товари, які продаєте або виробляєте, і рекламуйте їх у своєму профілі Instagram.

Якщо людям ваші товари подобаються і вони їх купують, поступово плануйте подальший розвиток і розширення свого бізнесу.

 1. Як почати заробляти на рекламі 

Щоб отримувати постійний дохід, продаючи рекламу потрібно зробити свій профіль авторитетним для підприємців, дотримуючись рекомендацій експертів:

 • Виберіть цікаву нішу. Створюючи контент, прагніть, щоб у нього була чітка тематика обраної ніші.
 • Регулярно застосовуйте законні способи рекламування своєї сторінки. Збільшуйте охоплення аудиторії і чисельність підписників. Але не застосовуйте при цьому платні варіанти на біржах.
 • Створюйте і публікуйте контент регулярно. Професійні інстаграмери рекомендують публікувати нові пости в Instagram-блог до трьох разів на день.

Щоб ваш профіль виглядав живим, постійно контактуйте з аудиторією. У спілкуванні задавайте актуальні питання, обов’язково відповідайте на всі коментарі, відвідуйте профілі підписників і ставте лайки, пишіть коменти та інше.

Чотири популярних сервіси для заробітку в Instagram:

 • Zoome – сервіс, який користується великою популярністю у рекламодавців і займає перше місце в рейтингу реклами в Instagram.
 • Plibber – це теж популярний ресурс для продажу реклами зі своєї сторінки в Інсті.
 • LabelUp – цей майданчик для крутих інстаграмерів (кілька десятків або сотень тисяч підписників), які заробляють на рекламі брендових компаній.
 • Deal Way – це солідний сервіс як для рекламодавців, так і для виконавців.

Висновок

 Соціальна мережа Instagram відкрила перед людьми безліч можливостей, як для розваги, так і для заробітку, створивши великі перспективи якими просто необхідно скористатися.

Монетизація крипто-ігор від Блокчейн

Як відкрити франшизу — поради початківцям франчайзі

Як заробити гроші за 5 хвилин

error: Вміст захищений!!