Перейти к содержанию

Топ-5 варіантів заробітку в інтернеті для молоді

Так як Інтернет має все більше впливу на життя людей, особливо зараз, коли багато хто працює з дому, люди шукають способи заробити гроші онлайн, щоб збільшити свій дохід. Це особливо актуально для молоді, яка часто не має змоги знайти постійну роботу через складність поєднання з навчанням.

Більше того, учні старших класів і коледжів опиняються в ситуації, коли реальне стажування на робочому місці недоступне для них через юний вік. Їм також доводиться виходити в Інтернет у пошуках власного заробітку.

Нижче описано кілька способів підзаробити та отримати цінний досвід, не виходячи з дому.

Топ-5 варіантів заробітку в інтернеті для молоді

1. Позаштатна робота

Що це таке?

У наші дні один із найпростіших способів заробити гроші — це фріланс, будь то копірайтинг, переклад, графічний дизайн, редагування відео, розробка програм або маркетинг. Існує безліч веб-сайтів як наших, так і міжнародних, які пропонують молоді (і не тільки) можливість отримувати гроші за свої навички.

Скільки можна заробити?

Дохід від такого підробітку різний. Можливо погодинна або фіксована оплата, і сума залежатиме від типу роботи та рівня кваліфікації. На початковому етапі найчастіше доводиться працювати заради досвіду, однак від часу можна значно збільшити дохід.

Все залежить від старання та якості роботи. Платежі зазвичай здійснюються безпосередньо банківський рахунок. Якщо у працівника немає банківського рахунку, його варто відкрити або створити обліковий запис у таких системах як PayPal або Revolut.

2. Блогер у Instagram або в TikTok

Що це таке?

Блогер — це людина, яка виробляє медіа-контент в інтернеті. Зараз найперспективнішими майданчиками є Instagram та TikTok. Тематика акаунту може бути різна, наприклад, ігри, їжа, краса, мода, фітнес тощо. Улюблена річ молоді — пости та відео в Instagram та TikTok — також можуть допомогти їм багато заробити за рахунок рекламних постів, оглядів продуктів, просування бренду , продаж фотографій, партнерського маркетингу та продажу власних продуктів.

Скільки можна заробити?

Дохід у цих соціальних мережах може сягати кількох мільйонів, у разі успішного просування акаунта.

3. Відеоблоги

Що це таке?

Те, що ще кілька років тому було просто платформою для вираження своїх емоцій, тепер є добрим способом заробити гроші. Ведучи блог на цікаву для вас тему, людина може залучити глядачів, а їх перегляди, у свою чергу, можуть перетворитися на гроші. Існують різні способи, якими можна заробляти за допомогою відеоблогу на Youtube, наприклад, розміщення реклами через Google AdSense, бартер (реклама продукту у своєму блозі за безкоштовне надання), огляди продуктів, роль гостя у відео інших людей або продажу товарів.

Скільки можна заробити?

Протягом першого року можна заробляти в середньому 20 тисяч грн на місяць. Далі ця сума може збільшитися в кілька разів за належної старанності.

5. Онлайн-опитування

Що це таке?

Можливо, один із найпростіших способів заробити гроші для підлітків – це платні опитування. На сьогоднішній день в нашому сегменті існує безліч сайтів, які платять за подібне голосування. Кожен сайт зазвичай має фіксовану кількість опитувань, які людина може пройти за місяць.

Скільки можна заробити?

Зазвичай подібні сайти нараховують бали, які рівні рублю у певній пропорції (наприклад, 10 балів = 1 грн), реальні гроші можна вивести на PayPal, мобільний телефон та банківську картку. На тиждень дохід зазвичай становить 1000-2000 грн. Щоб добре заробляти, варто зареєструватися як мінімум на 8-10 сайтах або у додатках.

Як можна помітити, існує кілька перевірених способів заробітку в інтернеті для молоді, тому вік – це не завада гідному заробітку.

Як бути продуктивним, працюючи з дому

Як заробити гроші граючи в ігри

Як заробити на власному автомобілі