Перейти к содержанию

Утеплення підлоги

Утеплення підлоги займає друге місце із забезпечення теплоізоляції будинку чи квартири. Втрата тепла через підлогу становить 20%. Недостатня теплоізоляція стимулює виникнення конденсату і, як наслідок, утворення грибка.

В ідеалі проведення теплоізоляційних робіт можливе ще в процесі будівництва будинку або багатоповерхівки. При цьому роботи з теплоізоляції коштують набагато менше.

утеплення підлоги

Для теплоізоляції підлоги використовують матеріали, що відповідають таким вимогам: збереження властивостей теплоізоляції тривалий час, несприйнятливість до впливу води та різних механічних впливів, стійкість до стиснення та низька теплопровідність.

Найпопулярнішими утеплювачами є мінеральна вата і пінополістирол. При утепленні підлоги пінополістиролом відбувається накладка пінополістиролових плит на поверхню перекриття. Такі плити не потребують кріплення, вогнестійкі та довговічні. Відсутність водопоглинання запобігає появі конденсату та грибка. Теплоізоляція пінополістиролу хороша для підлог з електропідігрівом.

Мінеральна вата має високу вогнестійкість, стійкість до стиснення, механічних пошкоджень, звуконепроникність та водовідштовхувальну здатність. Виробляють мінеральну вату у вигляді твердої плити та гнучкого мату. У приватному будинку краще проводити утеплення підлоги пінополістиролом, а в багатоповерхівках можливе утеплення, як мінеральною ватою, так і пінополістиролом.

Якість теплоізоляції підлоги залежить від якості матеріалу, який використовувався для утеплення. Для розвитку теплоізоляційного бізнесу необхідний набір співробітників, які добре знаються на матеріалах і в процесі роботи з ними. Під час встановлення теплоізоляції можна додати таку послугу, як встановлення системи підігріву підлоги. Мінуси системи підігріву – це дорогий монтаж, але при замовленні разом із встановленням теплоізоляції можна залучити клієнтів системою знижок. Для розміщення реклами можна скористатися інтернетом, газетами, рекламними листівками, влаштовувати бонуси для знайомих – «наведи клієнта – отримай знижку».

Адже головна вимога комфорту в будинку – оптимальна температура та тепла підлога. А утеплення підлоги може стати вигідним бізнесом.

Оцінка ефективності бізнесу

Продаж закордонної нерухомості

Бухгалтерські програми для малого бізнесу

Добавить комментарий