Перейти до контенту

Важливість ключових слів у назві домену

У цій статті ми поговоримо про такий важливий фактор, як релевантність домену. При покупці домену переконайтеся, що він має принаймні одне ключове слово, що стосується вашої теми або послуги, яку ви пропонуєте. Це позитивно позначиться щодо пошукових систем до вашого сайту.

Причина в тому, що пошукові роботи насамперед шукають ключові слова в домені, а вже після у змісті веб-сторінки.

Важливість ключових слів у назві домену

Вибір якісного домену допоможе заощадити багато часу на отримання індексації контенту від пошукових систем. Необхідно, щоб основне ключове слово було присутнє в домені, у вихідному коді, у назві веб-сайту та безпосередньо у змісті.

Перед тим, як створити сайт, вам потрібно вибрати відповідне доменне ім’я. Проведіть необхідні дослідження. Використовуйте сервіси статистики ключових слів на Яндексі або Google AdWords Checker на Google. Переконайтеся, що конкуренція за ключовим словом не надто висока. Тут можна застосувати принцип золотої середини.

Наприклад, таке ключове слово, як веб-дизайнер занадто універсально. Якщо ви виберете цей параметр, пошукова система автоматично видасть список всіх веб-дизайнерів по всьому світу. Буде краще, якщо ви оберете ключове слово, орієнтоване на ваш регіон, наприклад, «(ваше місто) веб-дизайнер», тому що саме в цьому місті або регіоні ви збираєтеся вести бізнес. У такому разі ключове слово «Веб-майстер» залишиться як вторинний ключ.

Пам’ятайте, що після того, як оберіть і оплатите домен, зворотного шляху не буде. Зміст правильних ключових слів у вашому домені стимулюватиме ваш веб-сайт до хорошої індексації і, відповідно, до високого обсягу трафіку.

Отже, правильний підбір домену насамперед гарантує те, що ваш ресурс буде проіндексований належним чином. Потім від вас буде потрібно терпіння, тому що необхідно буде зробити всі налаштування та заповнити сайт якісними статтями.

Насамперед індексацію зроблять такі пошукові системи, як Yahoo і Bing. Індексація Yandex Google може зайняти деякий час.

Бізнес ідея: терміновий викуп спецавтотехніки

Що таке CRM-система і для чого вона потрібна

Як правильно поставити індивідуальні фінансові цілі

Коментарі 1

Залишити відповідь