Перейти к содержанию

Відкриття рахунку в іноземному банку

Що потрібне для того, щоб відкрити рахунок в іноземному банку? Для відкриття рахунку потрібно: подати документи компанії, яка відкриватиме рахунок, заповнити та підписати необхідні банківські форми, надати інформацію про бізнес, його власників та розпорядника рахунками. Необхідна інформація залежатиме від країни та від банку.

Відкриття рахунку в іноземному банку

Мінімальні вимоги банку до клієнта такі: особистість власника має бути документально підтверджена, це стосується і осіб, які можуть розпоряджатися рахунком. Потрібні будуть документи, які підтвердять адреси проживання власника та розпорядника рахунком. Також банк вимагатиме опис бізнесу. Опис включає інформацію про партнерів, продукти, країни вихідних та вхідних платежів та багато іншого. Відкрити рахунок можна буде лише після того, як будуть виконані усі вимоги.

Багато банків просять надати ще й довідку з банку власника компанії та підписувача за рахунком, іноді можуть попросити зробити те саме і номінальних співробітників.

Суворіші банки можуть попросити надати біографію власника, в якій вказується трудова діяльність, склад сім’ї та освіта, рекомендаційні листи від партнерів по бізнесу, підтвердження ведення бізнесу, підтвердження джерела походження прибутку офшорної компанії, яка хоче відкрити рахунок.

Багато країн змушені ухвалювати законодавство, яке б допомогло боротися з відмиванням грошей. Законодавство поширюється і банківську систему, тому банки пред’являють до клієнтів багато вимог. Вольфсберзькі принципи є яскравим цьому прикладом. Ідентифікація клієнта переважно відбувається саме через відкриття ним банківських рахунків.

Фінансові звіти офшорних компаній

Реєстрація офшорної компанії

Міжнародні банки для відкриття офшорних рахунків