Перейти к содержанию

Відкриття рахунку в офшорі

Офшор — це компанія, яка зареєстрована в іншій країні, і не веде там господарську діяльність. Власник компанії є громадянином іншої країни. Перевага офшору в тому, що податки або дуже низькі або відсутні. Відкрити рахунок в офшорі може будь-хто, хто має достатньо коштів для цього.

Спочатку потрібно вибрати зону для відкриття офшорного рахунку.

Відкриття рахунку в офшорі

Потім слід визначитися, як діяти. Можна купити готову офшорну фірму або зареєструвати нову через спеціальне агентство. Ім’я у відкритому рахунку фігурувати не буде. Потім потрібно визначитися, чи варто їхати до країни, де буде відкрито офшорний рахунок. Багато банків пропонують відкривати рахунок дистанційно.

До діяльності банку слід придивитися. Одні банки здійснюють регулярні розрахунки, інші займаються довгостроковим зберіганням грошей. Потрібно буде уточнити список банків, із якими вони працюють у країні проживання. Якщо відкривати рахунок у такій організації, то це буде більш правдоподібним для третіх осіб.

Для відкриття рахунку в офшорі необхідно підготувати пакет документів. Для фізичних осіб потрібно подати такі документи: контактні дані, закордонний та внутрішній паспорт, документ про джерело доходів, мету відкриття рахунку, обіг коштів, операції, що будуть здійснюватися за допомогою банківського рахунку, кількість операцій. Для юридичних осіб: свідоцтво про реєстрацію, статут, документ про призначення директора та його закордонний паспорт, документи власника, документи керуючого банківським рахунком, трастові документи.

Документи про компанію, яку відкривають рахунок, збирають окремо. Коли документи зібрані, потрібно вирішити, як відкрити рахунок. Це можна зробити самостійно або за допомогою компанії, яка займається реєстрацією офшорів.

Виведення грошей в офшор

Оподаткування в офшорних холдингах

Офшорні зони на Кіпрі