Перейти к содержанию

Встановлення рекламних дзеркал — бізнес ідея

Весь світ належить на 52% жінкам і лише на 48% чоловікам! Недаремно співається в старій, зворушливій пісні часів будівництва комунізму в нашій країні: «…бо на десять дівчат за статистикою дев’ять хлопців». І це питання не лише сухої статистики. Чільні позиції представниці слабкої статі займають у всіх сферах соціально-економічного життя суспільства.

Жінки впливають як на культуру, а й у хід історії. Відомо, що багато конфліктів відбувалися в ім’я любові до жінки. Дана бізнес-ідея не змушує воювати, а пропонує завойовувати увагу жінок.

Встановлення рекламних дзеркал

Жінки так само легко рухають маховик економічного механізму, як і керують чоловіками. Тільки чоловіки не дуже й пручаються цьому. Але для того, щоб жіноча влада була максимальною, жінка повинна виглядати на всі 100%.

Зрозуміле бажання жінки виглядати на «мільйон доларів» є каталізатором розвитку індустрії краси: косметика та парфумерія, дизайн одягу та аксесуарів тощо приносять своїм творцям мільярдні прибутки, а споживачам, тобто жінкам впевненість у своїй чарівності.

Ця бізнес-ідея базується на дивовижному факті: дев’ять із десяти жінок, що проходять повз великі вітрини магазину, виглядають у них, як у дзеркало. Поправляють зачіску, підфарбовують губи, тобто роблять свій обов’язковий жіночий ритуал. Ця закономірність дозволить Вам використати це для отримання доходу.

Отже, для організації цього бізнес-проекту Вам потрібні:

1) звичайні дзеркала;
2) рекламодавці;
3) місця розміщення реклами.

Дзеркало слід одягнути у спеціальну оправу з місцями для рекламних листівок. На поверхні дзеркала можна нанести логотип рекламодавця. Таке дзеркало необхідно розмістити в людних місцях так, щоб перехожі могли підійти ближче до нього і добре розглянути своє відображення.

Слід враховувати, що головний наголос слід робити рекламу товарів для жінок. Різноманітна парфумерія, косметика, біжутерія – слушний варіант для цього. Жінки будуть підходити до дзеркала поправити свою зачіску або просто з цікавості та побачать у «кишеньці» на дзеркалі рекламу. Можливо, навіть заберуть її із собою (листівку, флаєр тощо).

Свіжовижаті соки – як ідея для власного бізнесу

Бджільництво – як вигідний бізнес

Консультація PPC спеціаліста