Перейти к содержанию

Вибираємо приміщення для магазину

Багато бізнесменів-початківців при виборі своєї справи віддають перевагу відкриттю магазину. Адже це чи не найпростіший і найдоступніший варіант. Але і тут існує безліч підводних камінців. Тому розберемося у цій справі трохи докладніше.

Починати відкриття магазину слід з пошуку та підбору відповідного приміщення. Його можна купити чи орендувати. Це залежить переважно від того, які засоби ви маєте. Адже придбати власне помешкання – задоволення досить дороге. Але навіть якщо ви збираєтеся його знімати, це ще не все. Вам також слід врахувати і те, що до магазину має бути зручна під’їзна дорога, а біля нього повинні бути складські приміщення.

Вибираємо приміщення для магазину

При цьому необхідно пам’ятати, що власні вимоги до магазинів пред’являє санепідемстанція, якщо йдеться про продуктові. У такому магазині обов’язково має бути умивальник та вода, щоб продавці могли мити руки. Пожежна інспекція теж не обходить нікого увагою, тому перевірити проводку необхідно заздалегідь, як і наявність спеціальних засобів, призначених для гасіння пожежі.

Якщо ви не маєте сил, бажання та часу займатись подібними речами, тоді ви можете просто орендувати повністю готове до використання приміщення. Звичайно, знайти його буде не надто просто, але це все одно можливе. Хоча слід розуміти, що в цьому випадку ви завжди багато в чому залежатимете від власника приміщення. І якщо в один день він раптом передумає здавати вам магазини, ви знову шукатимете нову точку. Тому довгострокова оренда часто є ідеальним варіантом, якщо вона передбачає право на подальший викуп.

Дуже мало навіть обладнаних приміщень відповідають усім вимогам. Особливо специфічним вашим. Наприклад, ті ж меблі часто є абсолютно невідповідними до вашої ідеї. Але з цими дрібницями вам доведеться розбиратися самостійно.

Як вибрати назву компанії

Як відкрити свій автосервіс

Збільшення обсягу продаж – оцінка успіху компанії

Добавить комментарий