Перейти до контенту

Виготовлення та продаж різнокольорових овочів

Чим незвичайніший і незвичний оку товар – тим більша ймовірність, що їм зацікавиться потенційний покупець. Цю нехитру мудрість сприйняли багато бізнесменів, зокрема втілили у сфері продуктів харчування.

На сьогоднішній день є ферми, які виробляють фігурні овочі та фрукти найрізноманітніших форм, розмірів та кольорів; я ж пропоную вам відкрити невелике сільськогосподарське виробництво різнокольорових огірків.

Як відомо, огірки є одним із продуктів, який майже завжди знаходиться в споживчому кошику, і тому виділитися у цій галузі досить складно – але можливо.

Людина, яка побачила в супермаркеті синій, помаранчевий або червоний огірок, не зможе втриматися, щоб хоча б раз у житті не купити і не спробувати дивний овоч – а помітивши, що смак овочів не відрізняється від звичайного, вашу продукцію почнуть купувати частіше та більше.

виготовлення та продаж різнокольорових овочів

Так само ви можете виробляти різнокольорові помідори, та інші овочі та фрукти. Все дуже просто – для цього вам не потрібно мати знання в області ботаніки та селекції. Потрібно лише обладнати гарну кухню, в якій ви маринуватимете овочі в розчинах з додаванням безпечних та екологічних харчових барвників.

Якщо до барвників додавати спеції та цукор, ви можете варіювати смак овочів від звичайного солоного до солодкого, і навіть гострого – повірте, поєднання оригінальних та незвичних кольорів та незвичного смаку приверне до вас масу покупців та зацікавлених постачальників.

Важливість ключових слів у назві домену

Бізнес ідея: терміновий викуп спецавтотехніки

Що таке CRM-система і для чого вона потрібна

Коментарі 1

Залишити відповідь