Перейти до контенту

Виробництво меблів – ідея для бізнесу

Меблевий бізнес на сьогоднішній день є одним із найбільш затребуваних. Пов’язано це з тим, що все більше росіян прагнуть покращити умови свого проживання, змінюючи старі меблі на нові привабливі та зручні гарнітури. Причому нові меблі намагаються купувати не лише у міські квартири, а й у заміські будинки. Так що, якщо ви розглядаєте варіанти нового заробітку, то можна зупинити свій вибір на меблевому бізнесі, яким можна займатися з різними фінансовими можливостями.

Найменш витратний варіант

Якщо у вас немає грошей, щоб відкрити цех з виробництва меблів, а також для покупки великої кількості витратних матеріалів, то можна збирати меблі вдома.

Виробництво меблів

Почати можна з виготовлення табуретів, столів, віконних рам, а також інших предметів інтер’єру, виготовити які можна з недорогих дощок, зрубу дерев, знайти які можна в магазинах будматеріалів або підготувати самостійно зі спиляних на дачній ділянці дерев. Тут ви отримуєте подвійну користь – оновлює свій сад і при цьому отримуєте можливість трохи заробити.

У домашніх умовах виготовити меблі можна в невеликих обсягах та невеликих розмірів, але цього буде достатньо для старту. При цьому можна буде подати оголошення в газету або на сторінках інтернету, надавши зразки меблів. У ряді випадків можна спробувати запропонувати послуги з виготовлення недорогих меблів з будматеріалів замовника або з передоплатою за ці матеріали. Так ви зможете заробити стартовий капітал для подальшого збільшення доходів і зробите собі рекламу, адже за якісної роботи ваші послуги неодмінно порекомендують знайомим.

Серйозно та професійно

Якщо ж у вас є стартовий капітал, і ви з повною відповідальністю підійшли до вивчення питання, як відкрити виробництво меблів, то вам доведеться пройти ряд етапів, які дозволять налагодити власне виробництво.

Етап 1. Орендуємо приміщення. Тут важливо врахувати низку аспектів, які допоможуть реалізувати вашу ідею:

Подумайте, ви будете тут тільки виготовляти меблі або ще й відкриєте свій невеликий магазин.

Добре розрахуйте кількість необхідних приміщень, продумайте, де встановите верстати, де зберігатимете заготовки, готові дивани, стільці, столи, шафи тощо.

Арендувати краще комерційне, а не житлове приміщення. Це дозволить без зайвих ускладнень пройти наступний етап, оскільки житлову площу при отриманні дозволів на зайняття бізнесом доведеться потім переоформляти.

Етап 2. Отримуємо ліцензії. Для отримання дозволів на новий вид діяльності вам необхідно буде звернутися до уповноваженого органу за місцем проживання. В даному випадку потрібно буде свідчити під вашу діяльність у податковій службі. При цьому додатково перед відкриттям меблевого цеху, а потім і магазину потрібно:

  • 1. Довідка із санітарної служби,
  • 2. Дозвіл пожежних служб.

Зазвичай отримання ліцензії займає до 2 тижнів, після чого вам буде видано на руки відповідний документ, за яким ви зможете зареєструвати розрахунковий рахунок у банку та замовити відповідні печатки та бланки, необхідні для подальшого заповнення документів під час вашої діяльності.

Етап 3. Знаходимо постачальників витратних матеріалів та потрібної техніки. Коли всі документи оформлені, потрібно шукати матеріали, щоб створювати перші зразки. Безумовно, що ви заздалегідь продумали кількість персоналу, який виконуватиме всі процеси. На початковому етапі виготовляти меблі можна і самостійно. Одночасно з пошуком постачальників потрібно облаштовувати ваш цех усім необхідним, щоб якомога раніше розпочати виробництво. Хочеться відзначити, що сьогодні для початку власного бізнесу зовсім не обов’язково брати кредит, іноді достатньо знайти постачальників, які нададуть усе потрібне з відстроченням платежу. Тобто в міру продажу вашої продукції ви розраховуватиметеся з постачальниками. У цьому обговорюються додаткові умови такого договору між сторонами.

Етап 4. Створюємо меблі. Настав час переходити до виробництва меблів. Спочатку це буде кілька варіантів, які найбільше окупаються. Втім, ви можете зробити ставку і на дорогих меблях з натуральних матеріалів. Але в цьому випадку готуйтеся до того, що покупців у вас буде менше – не кожен може дозволити собі гарнітури. Втім, ринок VIP-меблів сьогодні ще не переповнений пропозиціями, тому тут також є свої переваги – ви відразу виходите на заможних клієнтів. Але важливо зарекомендувати себе.

Етап 5. Займаємося рекламою та шукаємо покупців. Подбайте про виготовлення поліграфічної продукції з пропозиціями ваших меблів. Якщо ви вирішили постачати меблі на ринок середньої цінової пропозиції та економ класу, то достатньо буде флаєрів або інформаційних плакатів, а також брошури, в якій ви розповісте про своє виробництво. Якщо ж ви плануєте виходити на елітний ринок, то вам потрібні будуть глянцеві журнали та брошури із зразками меблів, плакати для бігбордів або вітрин.

Дорогі меблі повинні бути і представлені солідно.

Етап 6. Відкриваємо меблевий магазин. Коли асортимент ваших меблів розширився, можна подумати і про відкриття власної торгової точки. Тут ви можете вийти на рівень бренду, що є новим етапом побудови бізнесу.

Для відкриття власної меблевої справи можна пошукати спонсора, який допоможе на початковому етапі розвитку. В цьому випадку потрібно буде скласти бізнес-план меблевого цеху, прорахувавши всі витрати та очікуваний прибуток.

Як відкрити ресторан

Чорна п’ятниця та Кіберпонеділок: маркетингові стратегії

Швидкий кредит на свята