Перейти к содержанию

Високооплачувана робота в Польщі для чоловіків

Як можна у Польщі заробити 1000 доларів і навіть 1200 доларів на місяць. Робота в Польщі для українців завжди була мрією, а із отриманням біометричних паспортів ця мрія стала збуватись. З кожним роком дедалі більше українців їдуть до цієї країни на заробітки. Опанувавши польський ринок, багато фахівців стали шукати високооплачувані вакансії. Проте не все так просто у чужій країні. Щоб отримати добре оплачувану роботу, потрібно самому бути класним фахівцем зі знанням польської мови. У Польщі, як і в усіх країнах, зокрема й в Україні, на високооплачувану роботу впливають різні фактори.

Де знайти у Польщі високооплачувану роботу читайте у статті.

Топ-5 високооплачуваних робіт у Польщі для чоловіків без знання польської мови та без професії

Високооплачувана робота в Польщі для чоловіків

Перш ніж гнатися за великими грошима, треба розуміти, де, кому і скільки платять. Наприклад, заробітки у столиці завжди вищі, ніж у провінційних містах. Крім того роботи зі шкідливими умовами праці також оплачуються значно вище, ніж офісному працівнику.

1.Пакувальник на складах торгового порталу Аmazon

Перевага цієї роботи в тому, що українець працює на тих же умовах, що й поляки. Це дуже важливо. Зарплата на таких умовах становитиме 22 злотих на годину, 4 робочих днів та три вихідних. Обід за один злотий – це дуже пристойний бонус, але, як правило, його недооцінюють. Що робити за такі гроші? Як правило працівник або упаковує продукцію стоячи або ж збирає продукцію та привозить її пакувальнику. Роботодавець також надає безкоштовне житло. На роботу приймають чоловіків, які хочуть працювати довше 3 місяців, тому найчастіше беруть людей з України з візами.

  1. Магазин Biedronka

Цей варіант роботи має свої переваги, бо тут можна заробляти від 14 до 18 злотих на годину прямо зі старту. На деяких вакансіях потрібне знання польської мови, на деяких не потрібне, бо є різні роботи. Можна викладати товари в магазині, за це платять приблизно 14,5 злотих на годину, і без знання мови, можна працювати на складі, перебирати там різні фрукти і так далі, оплата 17 злотих на годину.

Ті люди, хто знає польську мову, можуть працювати на касі, там трохи легше, бо можна сидіти. Але й ставка відповідно 15 злотих за годину нетто на старті.

Робота в Бедронці вигідна для новачків, тому що там немає великих навантажень і є хороша можливість підучити мову. Після цього можна йти шукати цікавішу та високооплачувану роботу, бо Бедронка це лише старт.

  1. Логістичний склад із інструментами schenker Wroclaw

На склад Sсhenker потрібні робітники для збирання сонячних панелей. Приймають на роботу чоловіків до 42 років, можна без досвіду роботи.

Оплата праці – 18,65 злотих за годину нетто. Кожні 6 місяців – підвищення ставки (доплата за стаж).

На роботу оформляють згідно з цивільно-правовим договором (umowa zlecenia), це значить беруть на постійну роботу. Компанія запрошує українців на довгострокову співпрацю, довше як на три місяці.

  1. Токар та оператор токарних верстатів з ЧПУ

Токар повинен мати досвід роботи та самостійного налаштування верстата, вибору ріжучого інструментів та параметрів різання на верстаті з числовим програмним керуванням fanuс. Робота без помічника, самостійно готує матеріали для обробки.

Оплата праці – 5200 – 6400 злотих нетто на місяць. Житло безкоштовне за рахунок роботодавця;

  1. Водій міжнародник

Тут є свої вимоги – це категорія водія С+Е, бажано досвід водіння по Європі.

Робота полягає у перевезенні товарів по європейських країнах, серйозне ставлення до роботи та дбайливе ставлення до автомобіля.

Зарплата в межах 1650 – 2250 євро на місяць. Проживання за рахунок роботодавця.

Резюме

Як бачимо, у Польщі є робота для будь-якої категорії спеціалістів. Головне – це сумлінне ставлення до роботи, та працевлаштування на тривалий період – понад три місяці.

Як знайти роботу в Польщі чоловікам

Як заробити на SMM

Закони грошової енергії