Перейти к содержанию

Виведення грошей в офшор

Людям часто доводиться використовувати банківські рахунки у країнах, де вони перебувають. Інвесторам хотілося б мати такі рахунки в інших валютах, щоб застосовувати рахунки для інвестицій. Така процедура є простою та законною.

Для її здійснення знадобиться комп’ютер, телефон, Інтернет та гроші для переказу.

Для початку необхідно зібрати інформацію про банк, в якому планується відкрити депозит.

Виведення грошей в офшор

Для цього потрібно буде детальну інформацію про назву банку та рахунки. Кожен такий банк має ідентифікаційний номер, що є унікальним. Краще скласти список із кількох офшорних банків.

Потім потрібно зателефонувати до представника кожного з банків. Необхідно дізнатися інформацію про те, як відбувається процедура обробки грошових переказів, і, зокрема, міжнародних переказів. Потрібно запитати, скільки часу потрібно для того, щоб гроші стали доступними. Кожен представник банку повинен перевірити ще раз точність даних для переказу грошей. Також варто уточнити вартість переказу на банківський рахунок. Багато банків стягує плату за відправлення та отримання грошей. Потрібно переконатися, що умови зарахування коштів правильно зрозумілі.

Також варто пам’ятати, що кожна країна має різні законодавчі особливості, що стосуються передачі коштів. У різних країнах можуть існувати такі умови, що іноземець навіть не здогадується про них. Найкраще попросити представника банку поінформувати про особливості законодавства.

Далі потрібно буде звернутися до банку, де зберігаються гроші для переведення на офшорний рахунок. Потрібно буде проконсультуватися зі співробітниками банку та зробити всі процедури для транзакції. Може знадобитися сплатити збір. Офшорний банк потрібно буде повідомити, коли точно прийдуть гроші. Потрібно не забути про різницю у часових поясах.

Офшорні зони на Кіпрі

Оподаткування в офшорних холдингах

Офшор Сейшели – чим привабливий?