Перейти к содержанию

Як бути продуктивним, працюючи з дому

Домашній бізнес має великі переваги в порівнянні з роботою в офісі. Не потрібно витрачати час та гроші, щоб дістатися на роботу та назад додому, не потрібно підлаштовуватися під корпоративну політику Вашої компанії.

У Вас немає начальника і Ви не хвилюєтеся про те, що Вас можуть звільнити. У Вас достатньо вільного часу, щоб присвятити тому, що Вам подобається найбільше.
Це мрія багатьох працювати у своєму зручному кріслі, не виходячи з дому, але не багатьом вдається правильно організувати свою роботу і діяти ефективно.
Колективна робота в офісі однозначно дисциплінує і змушує сконцентруватися на своєму завданні, чого не скажеш про домашній бізнес.

Працюючи з дому, у Вас з’являється велика спокуса відволіктися від Вашого бізнесу і переключитися на повсякденні справи, що не стосуються Вашої роботи.

Як бути продуктивним, працюючи з дому

Щоб Ви могли продуктивно вести свій домашній бізнес, я хочу поділитися з Вами рекомендаціями, які допомагають мені.

Почніть з порядку на день.

Визначте час, коли Ви прокидатиметеся, скільки Вам потрібно часу, щоб підготуватися до роботи. Скільки годин на день Ви хочете працювати, навчання … Це допоможе Вам прокласти шлях

Налаштування на роботу

Для того, щоб Ваш день пройшов ефективно, навчіться заряджати себе позитивними емоціями з самого ранку. Для кожної людини підходять свої методики, я лише можу дати кілька порад.

Почніть Ваш день із пробіжки в парк або зробіть ранкову зарядку, не виходячи з дому. Займіться читанням вашої улюбленої книги або перегляньте відео ролик, який дасть Вам мотивацію на цілий день. Одним словом зробіть так, щоб бути організованим та націленим на результат протягом цілого дня.

Складіть план роботи

Я впевнений, Ви чудово знаєте, що план роботи на день повинен бути у кожної людини незалежно від того, чим вона займається. Але давайте подивимося, як правильно скласти свій список справ.

Насамперед, Ви повинні визначити свої середньострокові цілі, наприклад, місяці на три. Після цього визначте, що Вам потрібно зробити в найближчий місяць, потім наступний тиждень і потім, виходячи з цих цілей, Ви формуєте план роботи на день.
Завжди починайте з найважливіших і найскладніших завдань. Це налаштує Вас на високу продуктивність та допоможе розставити пріоритети.

Такий підхід допоможе Вам не зійти з правильного шляху та наблизити Ваші кінцеві цілі.

Запам’ятайте, якщо Ви не маєте власного плану роботи на день, Ви ризикуєте стати частиною чужого плану, який явно буде працювати не на вашу користь.

Не відволікайтесь

Це найскладніше завдання у домашньому бізнесі. Працюючи вдома за комп’ютером, у Вас завжди буде спокуса відволіктися на сторонні справи. Наприклад, зайвий раз перевірити електронну пошту, відповісти на повідомлення другу в соціальних мережах, заглянути на улюблені сайти і т. д.

До всього цього, додайте ще роботу по дому та перегляд улюбленої телепередачі, і

Ви втратили багато дорогоцінного часу.

Тому відточуйте навички самодисципліни і не дозволяйте нікому позбавляти Вас наміченим цілям. Визначте для себе час, коли Ви перевірятимете свою поштову скриньку. Для цього достатньо одного разу на день. Як щодо того, щоб перевіряти свою пошту в кінці робочого дня, повірте, цього буде достатньо. Якщо Ви відкриєте свою адресу електронної пошти з самого ранку, Ви ризикуєте далеко піти від свого робочого плану і витратити багато часу.

Жодних сторонніх сайтів та домашніх справ, Ви самі визначили свій робочий час і дотримуйтесь свого розпорядку. Пам’ятайте про Ваш робочий план на день і не відступайте, доки не завершите намічену роботу.

Виробіть звички продуктивності

Спочатку, Ваш мозок буде чинити опір і всіляко уникати не зручних для нього ситуацій. Але Вашим завданням є взяти повний контроль над своїм розумом і не йти на поводу власним емоціям.

Візьміть за правило, заохочувати себе за добре виконану роботу. Після того, як Ви виконали поставлені завдання на день, зробіть собі подарунок. Подивіться улюблений фільм, йдіть на прогулянку або займіться улюбленою справою, від якої отримуєте задоволення.

Відточуйте ці звички день у день, і Ви помітите, як Ваша продуктивність зростатиме, а Ви отримуватимете від цього задоволення.
Завжди пам’ятайте, що Ви є підприємцем і завжди несете відповідальність за свій результат.

Сподіваюся, Ви візьмете мої рекомендації на замітку і застосовуватимете у своєму домашньому бізнесі.

Як заробити гроші граючи в ігри

Як заробити на власному автомобілі

Що таке ребрендінг — простими словами