Перейти к содержанию

Як економити за допомогою веб-додатків

Ситуація із накопиченням коштів на велику покупку багатьом знайома. Щоправда, не всі можуть накопичити гроші тому, що встежити за всіма витратами та доходу складно. В результаті, фінанси просто витрачаються. Згодом виходить замкнене коло, з якого важко вибратися. Важливо у такому разі взяти ситуацію під свій контроль.

Для початку необхідно почати контролювати всі доходи та витрати сімейного бюджету.

Як економити за допомогою веб-додатків
Income Growth Concept. Businesspeople Characters Teamwork Cooperation. Team of Businesspeople Climbing Growing Arrow Chart, Financial Success, Wealth and Money Grow. Cartoon People Vector Illustration

Хоча робити таку роботу не просто, адже потрібно мати такі якості, як завзятість і цілеспрямованість. Контроль над грошима передбачає збирання чеків щодня. Крім цього, слід всю інформацію про витрати і доходи записувати на папері.

Після цього зібрані дані про сімейний бюджет треба набирати в програмі на комп’ютері, що вимагає часу та сил. Тому в інтернеті з’явилося багато сервісів, які дозволяють вести домашню бухгалтерію. До того ж інтернет сьогодні є у всіх, і доступний він практично завжди. Крім того, з’явилися мобільні версії, що дозволяють встановлювати програму на телефон та стежити за своїми коштами поза домом.

1. Найпопулярнішим сьогодні є система EasyFinance.

З її допомогою можна контролювати доходи та витрати людини. Окрім цього визначати фінансові цілі та планувати сімейний бюджет повною мірою. У цій програмі є багато підказок, тому розібратися та зрозуміти принцип роботи буде не важко. Розробники системи уможливили отримувати звітність у вигляді інформації розподіленої за видами та розмірами заощаджень.

Є окремі статті, розділені за типом витрат і потреб різних фінансових інструментів.

Можна зайти в програму через комп’ютер або переглянути дані через мобільний телефон. Є також програми для Android та Bada, які можна завантажити в інтернеті. Таким чином, всі свої витрати можна враховувати, навіть коли немає домашнього інтернету поруч.

2. Схожа програма «Дребеденьги», де є можливість планування великих покупок, ґрунтуючись на плані доходів та витрат.

Ця програма також має можливість виходу на мобільний телефон. Для бажаючих зберегти інформацію в секреті, є програми, які дозволяють вести облік на домашньому комп’ютері. Перед походом у магазин можна список покупок набрати вдома, а потім скинути всю інформацію на телефон. Це дозволить нічого не забути і зробити покупки відповідно до списку.

3. Ще існує система MaxFin.

Вона дуже проста та зручна у використанні. Тут не потрібно витрачати час на вивчення, оскільки після реєстрації користувач отримає деякі підказки. Також є докладна інструкція про ведення витрат та доходів. Крім цього, можна планувати сімейний бюджет і проводити налаштування обліку.

За допомогою подібних онлайн-систем можна контролювати свою бухгалтерію. Причому робити це легко та зручно, оскільки програми прості у використанні.
До того ж система доступна абсолютно в будь-якому місці і в будь-який час завдяки інтернету.

Як працювати копірайтером

Як українцю захистити від інфляції свої заощадження

Що необхідно знати про банківські кредити на житло