Перейти к содержанию

Як інвестувати в ПАММ-рахунки?

ПАММ інвестування на сьогоднішній день є не найвідомішим способом вкладення грошей. Та й чув про нього далеко не кожен. Багато хто навіть вважає цей варіант далеко не найвигіднішим і навіть ризикованим. Але це справа смаку та досвіду. Адже будь-який варіант інвестування має право на життя та приносить дохід, якщо ним правильно користуватися.

ПАММ рахунки — це такі рахунки, на яких зібрали гроші певної кількості інвесторів. Керують такими рахунками досвідчені трейдери. Саме такий трейдер здійснює всі необхідні операції від імені інвесторів та примножує свій та їхній стан.

Інвестування в ПАММ рахунки має безліч переваг. Наприклад, прозорість. Ви можете бачити постійно, які угоди ваш трейдер проводить, що здатне вберегти вас від несподіванок та невідомості. Також так можна отримати непоганий прибуток. Цей вид інвестування взагалі вважається досить вигідним. А увійти в нього і вийти із досить просто. Щоб взяти участь, достатньо буде внести невелику суму на ПАММ рахунок. А вивести свої гроші ви можете будь-якої миті.

Незважаючи на таку кількість плюсів, ПАММ інвестування має недоліки. Точніше, недолік у нього один, але досить серйозний. Йдеться про високі ризики. Тобто ви будь-якої миті можете всі вкладені гроші втратити. Але не слід зневірятися. Адже будь-який вид інвестування теж ризикований тією чи іншою мірою. Якщо ж ризикувати ви не хочете, краще класти гроші на депозитний рахунок. Але в такий спосіб багато заробити не вийде. А ось ризик за будь-якого інвестування прямо пропорційний розміру прибутку, який ви очікуєте отримати. До того ж у випадку з ПАММ інвестуванням усі ризики можна значно знизити. Для цього слід віддавати перевагу професійним та надійним керуючим рахунком. Тобто і сам ПАММ рахунок слід обирати максимально правильно, адже залежить доля ваших інвестицій.

Як інвестувати в ПАММ-рахунки

Що таке ПАММ індекси

ПАММ рахунки є відомим та популярним інвестиційним інструментом, у який вкладають гроші безліч людей. І якщо ви хочете інвестувати теж у них, то повинні знати всі переваги та недоліки такої витівки. Більш того, важливо знати, чим ПАММ рахунки відрізняються від ПАММ індексів. Як мінімум, тоді вам не доведеться сумніватися, що ви зробили правильний вибір.

У чому полягає основна відмінність ПАММ індексів від ПАММ рахунків? Насамперед, ПАММ індекси ніякого значного прибутку зовсім не дають. А ось на ПАММ рахунках заробити можна чимало. Хоча це зовсім не означає, що інвестувати в них взагалі не варто в жодному разі. Просто ПАММ рахунки — це чудовий інструмент, що дозволяє вам розподілити свої кошти рівномірно. До того ж, інвестиційний ризик при такому вкладенні мінімальний. Це означає, що такий розподіл дозволить вам уникнути серйозних збитків навіть у тижні просадок. Тому деякі інвестори віддають перевагу саме ПАММ індексам. Але все не так просто.

ПАММ індекси мають ще одну дуже вагому перевагу. Вкладати гроші у них можуть практично всі. Справа в тому, що мінімальний вхід до цього інструменту складає всього сто доларів. А ось ПАММ рахунки, які знаходяться в топі, зазвичай мають набагато вищий інвестиційний поріг. Він становить у середньому щонайменше тисячі доларів. Хоча зазвичай ця сума є навіть стартовою.

Хоча навіть до цієї інформації слід ставитися насторожено. Справа в тому, що ситуацій взагалі буває безліч і просто не можна впоратися з усіма збитками або всі їх передбачити, як завжди отримувати винятково високий прибуток. Але можна дуже постаратися все це робити, заздалегідь плануючи свої дії, формуючи якісний інвестиційний портфель і уникаючи надмірно ризикованих вкладів. У будь-якому випадку на інвестуванні добре заробляють ті, хто постійно самовдосконалюється.

Висновки

Якщо ви вирішили інвестувати в ПАММ-рахунок, то повинні знати безліч речей. Наприклад, спочатку необхідно вибрати цей ПАММ-рахунок і трейдера, який ним займається. Також необхідно визначитись із сумою вашого вкладення. Фахівці радять вкладати в нього стільки грошей, скільки ви можете дозволити собі втратити. Тобто, вкладена в ПАММ-рахунок сума не повинна призвести до краху вашого сімейного бюджету у разі її втрати. Але якщо з усіма цими моментами ви вже розібралися, тоді справа тільки в інвестиційному механізмі, який настав час запускати.

По-перше, вам необхідно зареєструватися на сайті брокера, якого ви вибрали. Після такої реєстрації у вас має з’явитися кілька власних гаманців. Зазвичай це доларовий, євро, рублевий та золотий. Ви можете зберігати кошти на тому з них, який вам найбільше підходить. Це не має жодного значення та не впливає на прибутковість інвестицій.

По-друге, потрібно внести на свій рахунок суму грошей, необхідну для торгівлі. Трейдери пропонують клієнтам безліч способів переказу коштів. Їх перераховують за допомогою електронного гаманця чи банківської картки. Принаймні це найбільш поширений варіант. Тоді процес перерахування грошей триває від кількох годин на добу. А комісія за такий переказ становить один-три відсотки. Якщо ж цей спосіб вам не підходить через велику комісію або з будь-яких інших причин, то можете скористатися іншим. Наприклад, якщо багато брокерів знаходяться у вашому місті, виберіть одного з них і внести гроші прямо в офісі. Тоді ні про які проценти не йтиметься.

По-третє, вам потрібно переказати гроші на ПАММ-рахунок трейдера, якого ви вибрали, зі свого рахунку. Для цього потрібно відкрити ПАММ-рахунок, що зацікавив, і натиснути там кнопку «інвестувати». Виникне питання про суму переказу, де ви її і вкажете. Як тільки ваші кошти надійдуть до цього трейдеру, вони братимуть участь у торгових операціях.

Як вибрати та купити облігації?

Як стати успішним інвестором?

Бізнес на виготовленні рамок для фотографій

Комментарии 1

Добавить комментарий