Перейти к содержанию

Як користуватись Твіттером

Для початку використання Твіттеру необхідно пройти реєстрацію. Вона дуже проста, від вас потрібно лише вказати своє ФІ та підтвердити e-mail. Участь у цій соціальній мережі для Рунетчиків стало особливо зручно з 2009 року, тому що на той момент з’явилася російськомовна версія інтерфейсу (до цього «наші» користувачі змушені були обходитися англомовною).

Якщо ви хочете доповнити свій акаунт аватаркою і коротким описом «себе коханого», вам потрібно перейти в пункт «налаштування» правого меню, там же ви можете змінити і зовнішній вигляд свого Твіттера.

Щоб додати свої перші повідомлення, потрібно повернутися до вкладки «Головна».

У Твіттері примітно те, що ви можете спілкуватися не тільки з простими людьми, але і з зірками, оскільки багато хто з них зараз веде свій мікроблог на даному сервісі.

Як користуватись Твіттером

Ви можете підписатися на своїх фаворитів і з перших рук отримувати інформацію про їхнє життя та думки. Але можна знайти і багатьох інших людей, які можуть бути корисні, для цього використовується форма пошуку. У ній вкажіть ключові слова, пов’язані з вашими інтересами, і в результаті вийде чималий список людей, які вживали їх у своїх твіттах.

Як підписатися на чужий «мікроблог»? Для цього потрібно просто натиснути на ім’я користувача, тоді висунеться бічна панель з основними відомостями про нього.

Там буде і спеціальна кнопочка під назвою «Читати» або «Follow». Так, підписуючись на когось, ви стаєте його читачем, тобто фоловером. І у вашій стрічці з’являються новини щоразу після того, як людина додасть нового висловлювання. На вас також можуть підписуватися інші люди. З висловлюванням (твітом), які є у вашій стрічці або ж, який ви знайшли через пошук, можна виконати кілька дій: прокоментувати, зробити ретвіт (переопублікувати повідомлення у своєму Твіттері), додати до обраного. Якщо ви додаєте повідомлення до вибраного, то будь-коли зможете прочитати їх в окремому списку.

Для того, щоб створити свій обліковий запис перейдіть на сайт twitter.com. Заповніть відомості (ім’я та прізвище, адресу електронної пошти, пароль — від 6 знаків і більше), підтвердіть введені дані та чекайте листа, який прийде на вказаний вами під час реєстрації обліковий запис e-mail для підтвердження реєстрації.

Що заважає вашому успіху?

Заробіток на Bitcoin Formula

Програми для заробітку грошей без вкладень на телефоні