Перейти к содержанию

Як новачку стати трейдером на Форекс

Багато людей хочуть спробувати себе як інвестор. Для цього вони обирають різні фінансові ринки, зокрема й Форекс. Проте варто зауважити, що трейдери-початківці ніяк не хочуть виправляти свої помилки в торгівлі. Особливо ті помилки, які зустрічаються дуже часто, про які всі знають. У цій статті розберемо причини, через які трейдери-початківці не можуть виправити свою торгівлю на краще і досягти успіху.

Ще будуть дані деякі поради, які стануть у нагоді не тільки при торгівлі на Форексі, але і на інших фінансових ринках.

Як новачку стати трейдером на Форекс

Перша помилка – відсутність знань. Багато людей починають торгівлю, не вивчивши жодних матеріалів з трейдингу. Але навчитися торгувати на біржі за книгами не можна. Треба шукати людину, яка вже має великий досвід торгівлі. Навчайтеся в нього. Вам потрібно дізнатися про всі нюанси роботи. Після цього починайте практикуватись на демо-рахунку під керівництвом свого наставника.

Коли у вас з’явиться досвід торгівлі, можете поступово переходити на реальний рахунок. Але ви повинні дотримуватися всіх рекомендацій, які вам надасть наставник.

Друга помилка – зайва самовпевненість. Зазвичай, перші два місяці виходять прибутковими для 80% трейдерів. Але у третій місяць роботи практично всі втрачають свій капітал. Початок роботи виходить прибутковим, тому що кожен трейдер суворо дотримується всіх правил торгівлі.

А на третій місяць роботи хороші результати затьмарюють голову трейдера, він розслаблюється, починає торгувати на емоціях, сподівається на везіння (у перші два місяці щастило). Так депозит поступово зменшується.

У результаті трейдер лишається без грошей. Запам’ятайте, правил треба дотримуватися завжди, вони не змінюються.

Третя помилка – торгівля проти тренду. Саме через це 50% трейдерів втрачають свій стартовий капітал. Не вважайте себе найрозумнішим, злійтеся з натовпом, слідуйте за трендом.

Пливіть за течією, тоді ваші шанси на успіх зростуть.

Четверта помилка – надто велика довіра різним індикаторам, торговим системам та фінансовим аналітикам. Завжди пам’ятайте, що рішення приймаєте лише ви самі. Своїми грошима розпоряджатися можете лише ви. Якщо ви послухаєте одного з перелічених вище помічників і втратите гроші, то не один з них не відшкодує вам шкоду. До того ж, коли ви робите угоди на основі власного аналізу, ви отримуєте безцінний досвід. Цей досвід стане вам у нагоді для подальшої торгівлі.

П’ята помилка – відсутність плану та своєї стратегії. Ви завжди повинні знати, що робити, навіть якщо ринок повівся непередбачувано. У цьому вам і має допомогти заздалегідь складений план і власна торгова стратегія.

Як заробити онлайн на туристичному бізнесі

Огляд сайтів для заробітку в Інтернеті

Коли слід починати монетизувати блог