Перейти к содержанию

Як отримати кредит у часного інвестора?

Сучасну економіку навіть уявити не можна без кредитування. Адже дуже часто гроші потрібні не тільки звичайним людям, на покупку квартир, машин чи оплату навчання, але й на багато інших речей, на кшталт відкриття власного бізнесу, наприклад, стати виробником профнастилу. А от отримати банківський кредит у своїй можна далеко не завжди. Що ж робити у цьому випадку? Звертатися до приватних кредиторів та інвесторів.

На сьогоднішній день безліч приватних кредиторів готові позичати свої гроші під різні завдання і на взаємовигідних умовах. Скористатися такими кредитами нескладно. Достатньо лише звернутися до компанії-посередника або індивідуального кредитного брокера. Вони нададуть вам допомогу за невелику винагороду.

Як отримати кредит у часного інвестора

Ці компанії та люди найчастіше знайомі з величезною кількістю інвесторів у вашому місті чи регіоні роботи і навіть співпрацюють з ними постійно, що дозволяє підібрати найбільш вдалий варіант.

Чому іноді вигідніше звертатися до приватних кредиторів, ніж до банків? Звісно, ​​банки на ринку кредитування домінують довгі роки. Але отримати у них кредит набагато складніше, ніж приватний інвестор. Для цього обов’язково потрібно мати позитивну кредитну історію, прописку в регіоні або місті, де цей кредит надається, безліч різноманітних довідок та документів, далеко не всі з яких ви взагалі можете оформити. До того ж чекати рішення про видачу чи невидачу кредиту доводиться досить довго. Часом термін сягає тижня. А далеко не завжди є час на таке тривале очікування.

Щодо процентної ставки за кредитами, то вона мало чим відрізняється. Звичайно, можна почути думку, що приватним кредиторам доведеться віддати набагато більше грошей, ніж вони взяли. Але це дуже ненадійне джерело інформації. Адже сьогодні й банки вимагають величезних відсотків дуже часто. Все залежить від того, як ви зможете домовитись з приватним кредитором і на що саме братимете гроші у нього.

Що таке кредитна історія, і де її подивитись?

Як вибрати кредитного брокера

Готуємося до походу в банк для отримання кредиту

Комментарии 1

Добавить комментарий