Перейти к содержанию

Як підключити bluetooth гарнітуру до телефону

Бездротові навушники з мікрофоном, що працюють через Bluetooth-з’єднання, зручні в багатьох ситуаціях. Знання того, як підключити гарнітуру до телефону, зазвичай потрібно людям, яким доводиться приймати дзвінки за кермом, або любителям спорту – під час пробіжок, коли сам мобільний брати в руки незручно.

На відміну від звичайних дротових навушників, підключити Bluetooth-гарнітуру до телефону буде досить складно, адже доведеться подбати про наявність у гаджеті кількох речей, насамперед забезпечити надійне з’єднання.

Перш ніж під’єднувати гарнітуру до телефону, переконайтеся, що на ньому активовано Bluetooth. Де саме перевіряти наявність такого бездротового підключення залежить від конкретної телефонної моделі. В одних є спеціальний розділ «Налаштування Bluetooth», в інших подібне підключення активується у загальних установках телефону. Якщо ви побачите, що «Блютуз» у вас не знаходиться в активному режимі, виправте помилку, перевівши повзунок у потрібне положення або поставивши галочку навпроти даного параметра.

Підключити гарнітуру до телефону неможливо і без налаштування навушників.

Як підключити bluetooth гарнітуру до телефону

Бажаючи підключити гарнітуру до телефону, розташуйте їх ближче один до одного. Відстань, потрібна для впевненого прийому сигналу з одного з цих пристроїв на інше, не повинна перевищувати 8-10 метрів, але конкретний показник залежить від особливостей навушників та вашого мобільного. Щоб підключити гарнітуру до телефону, активуйте пошуковий режим. Для цього слід просто натиснути і деякий час утримувати кнопку включення навушників, відповіді на виклик або іншу. Зверніться з цього приводу з інструкцією до гарнітури.

Показником того, що незабаром підключити гарнітуру до телефону може вийти, буде загоряння та миготіння на навушниках світлового індикатора – зазвичай він має синій колір. Чекайте деякий час, щоб дати гаджетам можливість розпізнати одне одного. Для цього часто потрібно ще й активувати на мобільному опцію пошуку нових пристроїв через Bluetooth-канал. За відсутності проблем у такому бездротовому з’єднанні на це піде щонайбільше кілька хвилин. Після успішного сканування мобільним зони прийому Bluetooth приступайте до під’єднання гарнітури до телефону.

Підключити гарнітуру до телефону вдасться лише після того, як на його екрані у списку нових пристроїв, що працюють за допомогою Bluetooth, відобразяться навушники. Щоб переглянути цей список, перейдіть до розділу налаштувань Bluetooth на мобільному. Активуйте гарнітуру, встановивши навпроти неї галочку, перевівши повзунок у положення включення або іншим способом – залежно від конкретної моделі стільникового. Зазвичай, щоб підключити гарнітуру до телефону, потрібно ще ввести пароль після відповідного запиту. Для більшості моделей бездротових навушників це 0000.

Не забудьте не просто підключити гарнітуру до телефону, але й належним чином налаштувати їх спільне функціонування. Натисніть на екрані мобільного іконку налаштувань напроти моделі навушників, — як правило, вона має вигляд шестерні або схрещених інструментів. Обов’язково активуйте опцію «Звук під час виклику» — інакше під час сеансу зв’язку в навушниках ви нічого не почуєте.

До речі, гарнітуру таким же чином можна синхронізувати не з одним, а з декількома мобільними пристроями.

Поради

— Зрозуміло, Bluetooth-гарнітура буде марною для того телефону, який не підтримує цей вид бездротового з’єднання, але це актуально в основному тільки для застарілих моделей телефонів.

— Якщо навіть при точному дотриманні інструкції синхронізувати бездротову гарнітуру з мобільним не вдається, то, можливо, проблеми виникли через те, що один із цих пристроїв розряджений. Здійсніть його підзарядку та повторіть спробу підключення.

— У разі серйозних проблем із підключенням варто звернутися до сервісної служби виробників телефону або гарнітури.

Як правильно ставити цілі та досягати їх

Пошуки роботи – як не потрапити на шахраїв

Як пенсіонеру заробити в Інтернеті

Комментарии 1

Добавить комментарий