Перейти к содержанию

Як підключитися до грошового эгрегору

Звичайно, гроші вирішують все. Це люди зрозуміли давно, але не можуть зрозуміти, чому одні люди трудяться щосили і живуть якщо не бідно, то посередньо, заощаджуючи на всьому. А є категорія людей, яка особливих зусиль у зароблянні грошей не робить і живе найкраще. Причому, вони вміють із будь-якої ситуації, навіть несприятливої отримати вигоду і хороші гроші. І вже так встановилося, що від кількості грошей залежить соціальний статус людини, її стиль і якість життя. Серед успішних людей ходить приказка, що робота заради грошей – це доля невдах. Тому багатії впевнені в собі люди, і розуміють, що стати багатим можна, навіть працюючи на дядька.

Чи можуть всі люди бути з грошима, залучаючи їх у своє життя, підключившись до егрегора, дізнаєтесь коли прочитаєте статтю.

Грошовий егрегор – що це таке і як до нього підключитися

Як підключитися до грошового эгрегору

Все живе та неживе, що знаходиться у цьому світі, має своє енергетичне поле. Як стверджують маги та психологи, що у кожній сфері життєдіяльності, присутня невловима для людей енергетика.

Професійні люди езотерики навчилися визначати властиве кожній людині енергетичне поле, його силу та насиченість. На їхню думку переважна більшість людей зовсім не користується інформаційним полем Всесвіту. Від цього проблеми з благополуччям, грошима та багатством.

Тому щоб уникнути різних життєвих проблем, необхідно постійно черпати енергію для індивідуальної енергетичної аури від енергетики космосу.

Фінансові егрегори: як віра рухає силою грошей і що ми можемо з цим поробити

Мислеформа – це напівавтономний прояв, створений колись однією людиною чи колективом людей, у що деякі люди хочуть вірити, а деякі твердо вірять у те, що вона існує.

З цього моменту людина більше не підкоряється іншій чужій волі, вона по суті діє і реагує по-своєму на явище, яке було створене в далекому минулому. Це явище не має фізичної реальності, бо це віртуальна реальність.

Егрегор — це форма думки, створена групою людей, вона впливає на думки та дії іншої групи людей, що з нею взаємодіють.

Наприклад, брендові корпорації, які існують незалежно від своїх творців. Рада директорів, акціонери та співробітники, що працюють у них, можуть повністю змінитися, наприклад, піти, померти, а корпорація продовжує існувати.

Найдавніші та наймогутніші егрегори – це релігія та гроші.

У наше сучасне століття гроші продовжують бути егрегором, і саме тому вони не мають фізичної цінності, тому що не забезпечуються золотим стандартом. Їхню цінність визначає реальна вартість на світовому ринку.

Однією людині дуже складно істотно змінити природу егрегора. Людина, яка бажає такої зміни, повинна переконати більшість інших людей, які взаємодіють з егрегором, у тому, що його природа вже змінилася.

Налаштування психіки людини на грошовий егрегор

Будь-яке бажання людини – це певний заряд енергії, який посилює енергетичне поле Всесвіту, а воно починає контактувати з енергетикою інших людей. Наприклад, трапляються такі випадки, що ви згадали про давнього приятеля, і раптом він вам дзвонить.

З грошима це теж працює, але енергетичний заряд має бути дуже частим та спрямованим на добро. Безліч людей мріють отримати купу грошей і стати багатими, хоча впевнені, що всі багатії – злочинці.

Це неправильна енергетична думка вона псує енергетичну ауру людини. А та, в свою чергу не посилює енергетичні поля оточуючих людей, і людина нічого не отримує. Психологи раджуть виношувати у собі такі позитивні думки, як: «Я – магніт, і постійно притягую до себе гроші, щоб стати багатим. Гроші – це міць, яка зробить мене щасливою людиною та виконає всі мої бажання. Егрегор грошей, я люблю тебе і хочу з тобою дружити».

Резюме

На думку психологів, найпотужніший магніт грошей – це постійне енергетичне поле людини, яка несе особисту відповідальність за свої дії та прийняті рішення.

Тільки ця якість людської психіки є серйозним і безвідмовним інструментом, за допомогою якого особистість поступово, але впевнено притягуватиме безмежний грошовий потік.

Ті особи, які звикли звинувачувати у своїх невдачах інших людей і звалювати на них відповідальність за свої невдачі, постійно відчуватимуть проблеми з грошима.

Ритуали на залучення грошей та успіх у бізнесі

Як стати багатою жінкою

Як змінити своє фінансове становище на краще