Перейти к содержанию

Як побудувати місто у Майнкрафті

У Minecraft гравцеві мимоволі доводиться пробувати себе у безлічі іпостасей – шахтаря, воїна, мага, будівельника. Ті геймери, для кого краща остання з перерахованих вище професій, люблять працювати над створенням різноманітних будівель і особливо викладаються при виконанні такого завдання, як побудувати місто в «Майнкрафт».

Можливості, пропоновані в геймплеї, цілком дозволяють побудувати місто фактично будь-яких розмірів в «Майнкрафт», і те, скільки часу піде на втілення цієї задуми, залежить від обраного режиму та масштабності проекту.

Як побудувати місто у Майнкрафті

Побудувати місто в «Майнкрафті» найпростіше в креативному, або творчому, режимі, де будь-який геймер має в своєму розпорядженні необмежений доступ до будь-яких ресурсів. Крім того, там втіленню його задуму не заважають ворожі моби, як це відбувається, наприклад, в режимі Survival/Виживання.

Втім, побудувати місто в «Майнкрафті» можливо і в режимі «Виживання, але часу буде витрачено набагато більше — адже доведеться видобувати чимало ресурсів, періодично відбиваючись від монстрів. Перш за все розчистіть динамітом (TNT) досить велике простір під майбутнє місто.

Збираючись побудувати місто у «Майнкрафті», почніть із житлових районів. Для будівництва будинків запасіться твердими блоками: різнокольоровою шерстю, каменем, каменем, деревом і т.п. Якщо ви вже встигли добути достатньо глини, виготовте цеглу, а з них — цегляні блоки: житлові будинки будуть виглядати, як справжні. Двері робіть дерев’яними чи металевими. Щаблі — з дерева або каменю. Вікна — зі скляних блоків чи панелей. Збудувати місто у «Майнкрафті» навряд чи вдасться без організації інфраструктури. Спершу створіть дорожню мережу.

Дороги в місті особливо натуралістично виглядатимуть із темної вовни або бруківки.

Для дорожньої розмітки використовуйте глоустоун — він світитиметься навіть уночі.

Плануючи побудувати місто в «Майнкрафті», подбайте і про освітлення його вулиць та будівель, щоб у них не спаунилися монстри. Всередині та зовні приміщення підсвічуйте простір факелами, а для вуличного освітлення більше підійдуть ліхтарі із глоустоуну. Щоб збудувати місто в «Майнкрафті», окрім житлових будівель збудуйте інфраструктурні об’єкти: мерію, театр, бібліотеку, промислові будівлі тощо.

Побудувати місто в «Майнкрафті» в його промисловій частині — там, де будуть розташовуватися заводи, — найкраще із залізних блоків. У крайньому випадку, пригодяться біла шерсть або снігові блоки. До речі, всі свої механізми: генератори бруків, заліза тощо — можете помістити всередину заводів. У бібліотеці розташуйте книги та столи чарівності. Мерія та театр чудово виглядатимуть з кам’яних блоків та зі стилізованими колонами.

Щоб не просто побудувати місто в «Майнкрафті», а й облагородити його, висадіть на вулицях саджанці, розбийте парки – з деревами та квітами.

Поради

— Якщо вважаєте себе дуже вправним будівельником, влаштуйте собі справжнє випробування: зведіть мегаполіс за планом якогось реально існуючого великого міста – Парижа, Москви, Нью-Йорка тощо.

— При грі зі складністю hard двері в будинках робіть металевими – тоді зомбі їх не зламають.

— Будівлі обладнайте ліфтами зі скляних та твердих блоків, кнопок, важелів та з використанням схем на основі редстоуну.

— На деяких ігрових картах за спорудження міста можуть покладатися певні бонуси: перевірте це у списку очівок — пропонованих гравцеві завдань та нагороди за них.

Як підключити bluetooth гарнітуру до телефону

Як правильно ставити цілі та досягати їх

Пошуки роботи – як не потрапити на шахраїв

Комментарии 1

Добавить комментарий