Перейти к содержанию

Як працювати копірайтером

Найчастіше, через брак часу власники сайтів, щоб наповнити свої ресурси вмістом, наймають копірайтерів, які пишуть для них унікальні матеріали.

Де нам шукати замовників, працюючи копірайтером вдома?

Як працювати копірайтером

Багато замовників заходить на спеціальні біржі з копірайтингу та фрілансу. Безумовно, свої тексти ви зможете просто продавати на цих біржах, але вигідніше розпочати співпрацю з постійним замовником, який забезпечуватиме вас роботою постійно. І платитиме вам гроші за наповнення свого сайту унікальним контентом.

Отже, що таке копірайтинг? Це авторський текст, написаний людьми самостійно. Але статті не обов’язково мають бути авторськими, існує й інший напрямок – рерайтинг, тобто перероблення вихідних матеріалів.

Цей напрямок ми з вами вивчимо в іншій статті. Замовники можуть, крім усього іншого, попросити вас написати спеціальну статтю, яка, наприклад, спонукатиме відвідувачів до якихось дій, або в ній повинні знаходитись спеціальні ключові слова, які потрібні для правильної розкрутки сайту в пошукових системах. Ціна за такі тексти буде, природно вищою, але і на звичайному копірайтингу ви можете непогано заробити.

При роботі копірайтером вдома, важливо мати позитивну репутацію і хороші відгуки про свої роботи. І, цілком імовірно, що вам можуть запропонувати наповнювати своїми статтями серйозніші проекти (наприклад, сайти засобів масової інформації), але на даний момент, навіть не мрійте про це, тому що до цього вам ще потрібно буде зрости і набратися досвіду та професіоналізму. А починати доведеться, як і в реальному житті – із самих низів.

Далі поговоримо про доходи у цій професії, і про те, наскільки вона потрібна. Заробіток копірайтера середньої ланки становить приблизно 2 долари за 1000 символів без прогалин. Заробіток досвідчених рукописців значно більший, близько 4 – 5 доларів за 1000 знаків. Ну а справжні майстри своєї справи оцінюють свою роботу в 20 – 30 доларів, і ця ціна не є завищеною, тому що за ці гроші замовник отримає відмінний матеріал, що відповідає будь-яким вимогам.

У середньому у статтях міститься від трьох до п’яти тисяч символів, виходить, написавши одну статтю на день, ви легко заробите собі на морозиво :), а можливо на щось дорожче. Спочатку, взявшись за роботу, вам може здатися, що на написання статті ви витратите цілий день, це не так, статті пишуться набагато швидше (ну природно, це залежить і від людини, яка їх пише і від його талантів).

Робота копірайтером вдома заняття досить цікаве та прибуткове. Якщо ви вмієте грамотно викладати свої думки на папір, ви не залишитеся без роботи в цій професії. А можливо, у вас талант до написання статей, тоді на вас чекає велике майбутнє в цій роботі.

Затребуваність у цій професії просто величезна, тому що кожен день створюється тисячі сайтів, які потребують наповнення матеріалом. Тут і стануть у нагоді ваші навички в копірайтингу.

Як українцю захистити від інфляції свої заощадження

Що необхідно знати про банківські кредити на житло

Як ухвалити правильне рішення при купівлі акцій