Перейти к содержанию

Як працювати з неадекватним босом?

Як не крути, начальство в будь-якій компанії є основною ланкою, що сполучає всі інші ланки системи. Вочевидь, під час роботи іноді виникають деякі нестандартні стресові ситуації, куди потрібно оперативно і грамотно відреагувати.

Однією з головних якостей, властивих керівнику будь-якого типу, має бути вміння знаходити спільну мову з людьми: як з клієнтами, так і з підлеглими та з вищим керівництвом.

Неврівноваженість боса межує з професійною некомпетентністю, невмінням вирішувати виробничі питання та ефективно працювати.

Як працюват з неадекватним босом

Понад те, такі начальники показують негативний приклад своїм підлеглим, які потрапляють у атмосферу невпевненості, а й у подальшому, у разі отримання керівних повноважень, можуть свідомо чи підсвідомо копіювати таку модель поведінки.

Якщо ви зіткнулися з тим, що ваш начальник постійно розмовляє з вами та іншими підлеглими на підвищених тонах, грубіянить вам, не вирішує вчасно поставлені перед ним питання, з цієї ситуації треба починати шукати вихід.

Гнів, який яскраво виражений та спрямований на співробітників – це справді тривожний симптом. Так, зовсім придушувати свої емоції начальник і не повинен, але це не означає, що навіть у разі серйозних помилок підлеглих він може кричати на них, особливо використовуючи нецензурну лексику, кидати предмети тощо.

І вже тим більше, відразу має насторожити, якщо така неврівноваженість шефа виявляється і без жодних видимих ​​причин. Отже, треба починати діяти та приймати рішення.

Заява на стіл?

Перш за все, визначтеся, чи дійсно ви хочете працювати на цьому місці або у вас є найкращі перспективи. Адже, у будь-якому разі, від відносин з начальством залежить багато чого, як ефективність роботи і продуктивність вашої праці, так і ваше самопочуття, оскільки подібні проблеми на службі можуть суттєво зіпсувати настрій у принципі.

Не дозволяйте і не заохочуйте подібну поведінку

Якщо ви все ж таки вирішуєте залишатися на своєму робочому місці, почати варто з того, щоб продемонструвати начальнику, що ви не є жертвою і на вас емоції зривати не потрібно.

Пускати сльозу та демонструвати свої образи не варто. На його крик давайте відсіч у спокійному тоні, апелюючи до незаперечних фактів. Якщо ви так вчинити не можете, просто вдавайте, що не помічаєте гнівних випадів, якщо вони, звичайно, не загрожують вашому здоров’ю.

Тоді при пошуках наступної роботи ви зможете похвалитися такою важливою характеристикою, як стійкість до стресів. А ймовірність того, що ви таки не захочете довго терпіти неврівноваженість начальника і підете переглядати оголошення про вакансії, досить велика.

Але пам’ятайте, що довго накопичувати в собі негатив однозначно не варто, адже від цього насамперед постраждає ефективність вашої роботи, а потім вже й інші сфери життя.

Краще колективно

Якщо ви не наважуєтесь продемонструвати своє невдоволення самостійно, заручіться підтримкою колективу. Адже якщо кожен висловить свою думку саме спокійно та врівноважено, це обов’язково матиме ефект на начальника, нехай навіть він виявиться не одразу.

Поміняйтеся ролями

Якщо у вас є певна частка артистизму, спробуйте самі починати спілкування з начальством у подібному дусі, тобто з істерикою та криками, заявляючи про купу наявних проблем. Велика можливість того, що шеф може сам почати вас заспокоювати, розповідаючи про те, що не все так погано.

Однак зауважимо, що це спосіб досить ризикований, і застосовувати його можна лише тоді, коли ви готові піти з цієї роботи, готові, так би мовити, йти ва-банк.

Як на співбесіді грамотно відповідати на запитання

Як знайти тему для розмови з незнайомою людиною

Ким можна працювати на Балі

Комментарии 1

Добавить комментарий