Перейти к содержанию

Як правильно початківцю інвестувати в Інтернеті

Ні для кого не секрет, що кожна людина у своєму житті дотримується будь-яких певних цілей, принципів та переконань. Тим самим він створює собі певні рамки, вихід за які заборонено. Такі самі рамки ставить собі інвестор. І від їхнього дотримання залежатиме успішність інвестиції.

Невдачі молодих інвесторів

Як правильно інвестувати в Інтернеті

Багато новачків, які мріють заробити на інвестиціях, здебільшого бездумно пускаються у вир, втрачаючи більшу частину своїх грошей. Причиною цього є відсутність вони чітко виробленої стратегії інвестування. Підсумок такого підходу завжди сумний.

Як показує статистика, близько 90 відсотків зливаються по повній і розчаровуються в інвестиціях, 10 відсотків, що залишилися, аналізують свої помилки і виробляють власні стратегії.

Виходить, що недосвідчені гравці, що приходять на біржу, керуються лише бажанням якнайшвидше і більше заробити, не враховуючи до всіх ризиків, без якогось детального плану дій.

Тому поговоримо про найпростіші рекомендації, які необхідно враховувати в інвестиціях.

Правила інвестування

Будь-яка стратегія інвестування може бути досить простою, головне в ній — це враховувати кілька не складних правил, які чомусь усі упускають.

Ось чотири пункти успішного інвестора:

1. Інвестувати потрібно лише ті гроші, з якими не шкода розлучатися.

2. У жодному разі не інвестувати чужі кошти.

3. Завжди аналізувати проекти, які збираєшся інвестувати. Не лінуватися вивчати Інтернет.

4. Не реінвестувати кошти, доки не відбив депозит.

Тепер коротко пробіжимося і пояснимо ці правила.

1) З першим пунктом все просто. Більшість успішних біржових гравців збирають свої інвестиції із вільних коштів. Наприклад, багато хто, крім основної роботи, розвиває різні Інтернет-проекти, і використовують гроші виключно з них. Таким чином, інвестор завжди має певну суму на життя, а інвестиції складаються тільки з вільних коштів, які, в разі чого, не шкода буде втратити.

2) Спокуса заробити швидше і більше, використовуючи залучені з боку кошти велика, проте, інвестування чужих коштів — це великий, часто невиправданий ризик.

І не важливо, що розуміється під «чужими» коштами, чи крадені гроші, взяті в кредит, у борг у друга тощо.

Завжди потрібно пам’ятати, що інтернет-інвестиції — це високоприбуткова справа, яка супроводжується високими ризиками, коли будь-хто момент ви можете втратити депозит.

На превеликий жаль, новачки не читають далі фрази «високоприбуткова справа» і це дуже погано.

3) Важливий аспект — це завжди аналізувати сайт, на якому розміщується інвестиційний проект.

Перш ніж брати участь, візьміть до уваги наявні відгуки, причому на інших майданчиках, тому що наявні на сайті можуть бути просто куплені. Також варто відвідати форуми та поспілкуватися з тими, хто вже є учасником. Таким чином, можна багато чого дізнатися, убезпечивши себе від помилок та втрати грошей.

4) Та й останнє правило, теж дуже очевидне. Одне давне прислів’я говорить: «Краще синиця в руках, а ніж журавель у небі». Так от, поки інвестор не відіб’є свого депозиту, краще нічого більше не вкладати або реінвестувати. Інакше це може обернутися пропажею грошей та проекту. Тому що, нагадаємо, що інвестиції в інтернеті — це дуже ризикова справа.

Таким чином, навіть недосвідчені інвестори можуть уникнути багатьох помилок, якщо дотримуватимуться перелічених у цій статті простих рекомендацій інвестування в Інтернеті.

Як фрілансеру уникнути конфлікту із замовником

Контакти

Політика конфіденційності

Добавить комментарий