Перейти до контенту

Як правильно поставити індивідуальні фінансові цілі

Створити достаток можна лише у тому випадку, коли поставлено таку мету і людина прагне її виконати. Адже якщо немає мети, це означає, що людину все влаштовує, і вона не збирається нічого міняти. Після постановки цілей зазвичай готують план її реалізації. Якщо чітко не визначитися із постановкою фінансових цілей, то й через 20 років ситуація буде такою самою, як і зараз: «заробив-витратив» і так щомісяця.

Спочатку треба визначити, що для людини означає достаток. Бажано у числах, причому в обґрунтованих числах. Після визначення шуканої суми можна розпочати розробку індивідуального фінансового плану.

Фінансові цілі можуть бути різними. Вони бувають першорядними та другорядними. Слід розпочати зі страхування свого життя та здоров’я. Крім того, треба створити накопичення у розмірі, щоб спокійно жити без нових надходжень від 3 місяців до півроку. Тільки після виконання цих пунктів фінансового плану можна розвиватись далі.

Глобальні фінансові цілі

Як правильно поставити індивідуальні фінансові цілі

Як правило, фінансові цілі для кожної людини індивідуальні, існує лише небагато цілей, які можуть вважатися загальними.

Перед кожною людиною стоїть велика мета – нагромадити собі на пенсію. Якщо покладатися на державу, то після виходу на пенсію можна розраховувати на суму приблизно 80$. Цього явно замало для нормального життя і треба подбати про себе самостійно. Що раніше звернути увагу на власну пенсійну програму, то раніше можна буде відійти від справ і тим вище буде забезпечення.

Ще одна мета – накопичити навчання дітей. Необхідно визначити, яка сума буде потрібна і який термін.

Далі слід мета накопичити кошти на велику покупку. Кожна людина має свої плани. Хтось мріє про автомобіль, хтось хотів би купити дачу. Потрібно визначитися, яка сума буде потрібна, і до якої дати. Потім треба сформувати фінансовий план із урахуванням цієї мети. Загалом, не треба поспішати, корисно іноді зупинитися та запитати себе: якого фінансового стану хочеться досягти? Що для цього потрібно зробити?

Про користь аналізу доходів та витрат підприємства

Legal due diligence. Юридична перевірка бізнесу

Приватний зоопарк у кожному містечку

Коментарі 1

Залишити відповідь