Перейти к содержанию

Як придумати чудову ідею для свого бізнесу

У вас є свій бізнес! Колись ви мріяли про це, і у вас це вийшло. Ви багато і добре працювали, і це дало результати. І якийсь час це продовжуватиме працювати. Але потім багато хто впадає в застій. Начебто настрій нормальний, з грошима теж все непогано, але при цьому починають відчувати, що в компанії потрібно щось покращити, зробити щось проривне, але при цьому ви не знаєте, що таке придумати.

Ви намагаєтеся, як завжди, але нічого не спадає на думку, нових ідей немає.

Як придумати чудову ідею для свого бізнесу

І ви відчуваєте, що повинні зробити крок уперед, наскільки можна більший, ніж ті, які ви вже зробили в минулому. І що тільки це забезпечить вихід нового рівня, і навіть від цього залежатиме виживання компанії.

А для цього потрібна крута ідея. І щоб ви подолали це і знайшли нову ідею, щоб ви запустили по-новому свій розумовий процес, прочитайте наступні поради.

Поради про те, як повернути свою креативність назад та придумати круту ідею
Вам потрібно зламати ментальні бар’єри, які були встановлені в мозку, і перший крок — усвідомити, що революційні ідеї не завжди мають приходити як божественне натхнення. Не завжди потрібно голим вискакувати із ванної з криком «Евріка!».

Переконайтеся, що у вас може з’явитися чудова ідея. Ключове слово – може! Так, це вам під силу! Це складно, але сам факт того, що ви зрозуміли, що вам потрібен прорив, означає, що ваш мозок здатний створити його. Ваше почуття, що щось не так і що вам потрібно щось зробити, щоб застосувати щось нове, інноваційне, є вірною ознакою того, що ваш мозок налаштований на те, щоб знайти це. Виносьте ідеї за звичні рамки та свою ментальну зону комфорту.

Почніть із нуля. Щоб вирішити проблеми сьогодення, ви повинні забути, як ви робили речі у минулому. Ви хочете знайти новий спосіб досягнення своїх цілей і для цього ви повинні звільнитися від того, як ви робили це до сьогодні, тому що ви вже знаєте це, ви вже зробили це, і це вже не працює, як раніше. Вам потрібна інша річ.

Прийміть невідоме. У більшості випадків люди схильні працювати краще, коли знаходяться у знайомому місці та мають необхідні інструменти під рукою.

Однак, оскільки ви переживаєте важкий період і потребуєте прориву, все ваше оточення може обмежувати вашу творчість. Адже ваш мозок пов’язує це оточення з усіма справами, які ви робили, та думками, які у вас були в минулому.

Тому вам слід залишити фізичне місце, де ви почуваєтеся комфортно та безпечно, та знайти місце, де ви можете сидіти та думати не відволікаючись. І відкладіть свій комп’ютер або планшет і візьміть олівець та папір.

Пишіть усе. Думайте і одразу записуйте всі свої думки, перш ніж вони знову не втечуть. Гарна думка, як метеор, за кілька секунд пролітає в небі і зникає безвісти. Не фільтруйте зараз нічого, дайте ідеям текти, хоч би якими божевільними чи недоречними вони здавались.

А тепер оберіть найкращу з ваших ідей. Просто зараз у вас є список нових ідей, багато з яких дивовижні навіть для вас. Можливо раніше ви думали, що вам потрібно запустити новий продукт, а тепер виявилося, що вам потрібно запустити нову послугу, або ви знайшли новий сегмент ринку. Виберіть найкращі зі своїх ідей і втілить їх у життя.

Тепер вас нічого не зупинить!

Дорогий годинник як інвестиція в майбутнє

Як подолати конфлікти на роботі

Як впоратися з синдромом хронічної втоми

Комментарии 1

Добавить комментарий