Перейти к содержанию

Як придумати надійний пароль?

У сучасному житті просто необхідно захищати свою особисту інформацію. Більшість людей безтурботно ставляться до цього питання, захищаючи ненадійними паролями свої дані на комп’ютері, телефоні, особистому кабінеті на фінансовому сайті або в інтернет-банку. І можна впевнено сказати, що це дуже необачно з їхнього боку. Сучасні шахраї не зупиняться не перед чим, у пошуках легкої наживи та куша. А тим часом, придумати та створити надійний пароль не так складно, як може здатися з першої хвилини.

Скільки символів має містити надійний пароль?

Помиляються ті, хто вважає, що для того, щоб дізнатися пароль, необхідно перебирати варіанти прямо в рядку введення. Найчастіше хакери крадуть пароль прямо із сервера, а вже потім намагаються зламати його за допомогою спеціальної програми. Саме тому більшість паролів, які містять близько восьми цифр, бувають зламані просто і найчастіше. Внаслідок чого вам необхідно запам’ятати, що безпечний пароль має містити щонайменше дванадцять цифр. Пам’ятайте, що більше символів містить ваш пароль, тим більш надійним він вважається.

Чи можна складати пароль, використовуючи дати та скорочені поєднання літер?

Як придумати надійний пароль

Дуже не рекомендується. При складанні пароля не варто керуватися різними датами, днями народження. Однак найпоширеніший пароль сьогодні – дата свого народження або близької людини. Пам’ятайте, що ваша інформація доступна не тільки вам, тому про день вашого народження можуть знати шахраї. Також не варто покладатися на може і використовувати в якості пароля скорочені клавіші, такі як «qwerty», «password», «12345» або навпаки. Всі вони легко читаються та зламуються.

Часто люди використовують як пароль кличку улюблених вихованців. Ну це зовсім дурість. Адже прогулюючись вулицею ви, безумовно, зватиме вихованця до себе на ім’я, або ж викладаючи фото в інтернет, ви обов’язково вкажете, що на ньому присутній ваш «Тузик». Тому не варто ризикувати та уникати описаних варіантів.

Як правильно скласти пароль?

Для того щоб шпигунські програми «зламали голову» намагаючись розкрити ваш пароль, він повинен містити кілька елементів. Наприклад, поєднання букв, цифр, різних розділових знаків, таких як «», «#», «%», «&», «*», «()», «^», «$» та ін. також вважається надійним поєднання великих і малих літер. Це зробить ваш пароль менш зрозумілим. Прикладом може бути складений пароль такого типу: Сkboki$123*(mk/*%%reply&OLG. Правда тут виникає інше питання, як цей пароль запам’ятати. Однак це вже тема іншої статті. Працювати з такими паролями менш зручно, ніж з простими, але в водночас вони вважаються надійнішими.

Як придумати надійний пароль?

Зовсім не обов’язково вигадувати його самостійно. Можна звернутися на один із сайтів для генерації пароля. У спеціальні поля ви проставите свої позначки, які будуть говорити про ваші побажання щодо довжини, використання малих, великих і великих літер. Зазначені вами побажання будуть враховані та надіслані на сервер для створення пароля. В результаті ви побачите його прямо на екрані або отримаєте в листі, надісланого електронною поштою.

Де можна побачити збережені паролі?

У нашій голові живуть мільйони думок, тому цілком нормально, що з часом ми можемо забувати якісь дані. Винятком не стають паролі. Ось ви створили найнадійніший на вашу думку пароль, пропрацювали з ним деякий час, і забули. Це не проблема, адже ви завжди можете переглянути збережені паролі. Справа в тому, що введені вами будь-коли паролі зберігаються в даних вашого браузера. Для цього потрібно на панель браузера закріпити спеціальну кнопку.

Потрібно відкрити браузер із офіційного сайту та встановити кнопку. У різних браузерів вона позначається по-різному, наведемо приклад браузера Opera, на якому кнопка виглядатиме Wand+Capture+Report. Після встановлення кнопки потрібно перейти в налаштування, розділ «Оформлення». Необхідно знайти розділ «Кнопки», далі «Мої кнопки», і перетягнути звідти щойно встановлену на панель браузера. Ну і тепер можете відкривати будь-який сайт, де потрібно ввести пароль, якого ви не пам’ятаєте. Не залишаючи вікна, де потрібно ввести логін та пароль, клацніть на встановлену кнопку раніше. У вікні ви побачите логін і пароль, які збережені вашим браузером при здійсненні попереднього входу. Залишилося натиснути кнопку Ок і увійти на сайт.

Як видно, створити надійний пароль набагато простіше, ніж потім намагатися відновити вкрадені дані або розшукувати викрадені кошти.

Причини роздратування на роботі

Як заробити в Інтернеті без вкладень?

Бухгалтерські програми для малого бізнесу

Добавить комментарий