Перейти к содержанию

Як розвити харизму — нюанси та рекомендації

Ми дуже часто зустрічаємо історії про успішних людей, які змогли досягти вершин завдяки своїй харизмі. І насправді, щоб тебе помітили, ти повинен мати якусь родзинку, яка робить тебе унікальним.

Якщо ви раптом вважаєте, що ваш внутрішній вогник слабенький і не можете зачарувати людей, які вас оточують, не поспішайте засмучуватися.

Якщо ви прислухаєтеся до порад, які дають фахівці, ви дуже скоро зможете розвинути в собі харизму і завоювати прихильність у суспільстві.

Як розвити харизму

Перша порада – себе потрібно любити та цінувати.

Не варто шукати недоліків, вони у всіх є. Ваше завдання – знайти ваші переваги та зробити акценти саме на них. Важливо завжди пам’ятати, що ваша зовнішність унікальна, ваші манери та характер неповторні, тому вони просто не можуть бути неправильними.

Якщо ви уважно подивіться на приклади успішних людей, то ви побачите, що не такі вони вже й красені. Дуже часто такі люди страждають на захворювання, шкідливі звички, лікувалися від алкоголізму і боролися з іншими проблемами. Однак це їх не зупиняло мати чарівність і харизму.

Потрібно навчитися хвалити себе за будь-які досягнення, нехай вони будуть і не дуже значущими. Щоб люди добре відчували себе з вами в компанії, навчитеся досягати гармонії із собою. Інакше харизма буде неприродною.

Друга порада — виділитеся з натовпу.

Люди звертають увагу на все яскраве та незвичайне, підберіть і собі щось відмінне з вашого оточення. Можете змінити свій імідж, але якщо у вас на це немає часу чи бажання, можна зробити акценти на своєму хобі.

Ви любите екстрим чи особливу музику, а можливо китайську кухню? Говоріть про це, наголошуйте на вашій неординарності, так ви знайдете однодумців.

Третя порада – завжди посміхайтеся!

Харизма безпосередньо пов’язана з вашим виразом обличчя. Людина, що володіє харизмою, повинна викликати захоплення і схиляти до себе. Усього цього можна досягти за допомогою посмішки, тільки вона має бути щирою. Ви назвете милим людину з кислою або гордовитою гримасою?

Відомі люди говорили, що вираз обличчя важливіший за одяг. Ваш гарний настрій даруватиме людям приємний настрій, а це вже залишатиме про вас приємне враження.

Четверта порада — не бійтеся висловлювати та відстоювати свою точку зору

Потрібно говорити впевнено, навіть якщо ваш погляд розходиться з багатьма, з почуттям власної гідності, але не варто когось ображати. Висловіться так, щоб нікого не образити і показати вашу думку.

Оперуйте фактами і наводьте розумні аргументи, наголошуйте на тому, що це ваша особиста думка. Тільки не відстоюйте свою думку з піною біля рота.

Дайте можливість опоненту висловитись і уважно його вислухайте. Ви зможете визначитися з точкою зору, або навіть знайдете спільне компромісне рішення.

П’ята порада — не нав’язуйтесь іншим

Будь-яка ваша поява в тому чи іншому колі має супроводжуватися інтересом. Якщо ви завсідник однієї і тієї ж компанії, то цього досягти практично неможливо.

Ваша харизма залишиться непоміченою, тому що всі знають про ваші смаки, уподобання, захоплення. Іноді потрібно пропадати з поля зору знайомих та друзів, тільки тоді вони стануть вас більше цінувати. І вам буде цікаво після відсутності дізнатися про нові події з життя друзів і колег.

Дотримуючись цих простих порад, ви розвиватимете свою харизму.

Як стати оратором: корисна інформація

Як відучити співробітників спізнюватися

Комментарии 1

Добавить комментарий