Перейти к содержанию

Як стати багатим — 4 стратегії мільйонерів

Якби довелося вибрати одне питання, яке хвилює більшість людей, то це було б питання, як розбагатіти. Всі хочуть бути багатими, але виникає серйозна проблема –для цього немає коротких шляхів, які б дозволили це зробити за одну ніч. Люди, які в інтернеті пишуть нісенітницю, типу, що  дуже просто заробити гроші по їх технології, і навіть пропонують купити у них курс – це шахраї, вони дурять  людей. Але це не означає, що людина не можете побудувати бажане процвітання поступово виконуючи певну роботу, крок за кроком. Пояснення читайте в статті.

Як стати багатою людиною з нуля: кроки, закони та принципи

Як стати багатим

Аналізуючи шлях до багатства успішних людей, треба сказати, що можна розбагатіти, використовуючи ефективні системи та маючи достатню самодисципліну. Але не за ніч. І, не через місяць, чи два, і навіть не через рік, якщо вам не пощастить і ви не інвестували колись давно в криптовалюту, вартість якої в майбутньому злетить до небес.

Але використовуючи перевірені на практиці системи, ви можете збільшити свої статки. Що відбувається, коли будується котедж, цеглина за цеглиною? Це відповідь на питання, як розбагатіти. І ще чудово, що всі ці методи та системи доступні кожному.

У цій статті розповідається про деякі перевірені системи, які ви можете використовувати, щоб побудувати свій капітал. Ви знайдете не відповідь на питання, як швидко розбагатіти, а кілька порад про те, як правильно це зробити.

Трикутна модель побудови багатства і як розбагатіти з розумом

Той, хто шукає відповідь на питання, як стати заможною людиною, повинен знати, що є три речі, які він має для цього зробити. Експерти називають це трикутною моделлю. Ось які три основні елементи цієї моделі:

  • Створення доходу.
  • Інвестиції.
  • Заощадження коштів.

Роблячи певні кроки, ви побачите, що кожному елементу трикутної моделі відповідають такі принципи:

  1. Станьте фахівцем у своїй справі

Ви повинні змусити себе постійно навчатися та розвиватися, щоб стати гарним експертом в тому, що ви робите, щоб вас сприймали як класного фахівця, а не ігнорували як профана. Чому? Тому що, коли ви дійсно процвітаєте в будь-якій справі яку виконуєте, ви отримуєте більший прибуток, ніж люди без досвіду та відповідних знань, навичок та вміння.

Є багато способів відточити свої навички, для цього необхідно вкладати гроші в себе. Чим краще ви розумієтеся на тому, що робите, тим більше ви заробляєте. Це відноситься до елементу трикутної моделі – «створення доходів». Якщо ви працюєте в затребуваній ніші, це може бути єдиною відповіддю на питання, як розбагатіти.

  1. Створіть кілька джерел прибутку

Чи знаєте ви, що середній мільйонер має понад п’ять джерел доходу? Наявність кількох джерел прибутку є правильним рішенням, оскільки це зменшує ризики банкрутства.

Створюючи кілька джерел доходу, ви не тільки збільшуєте свої статки, але й створюєте надійну мережу безпеки. Фінансові експерти радять обов’язково створити як мінімум одне джерело пасивного доходу.

  1. Знайдіть перспективну роботу

Недостатньо просто бути дійсно хорошим фахівцем, ви також повинні мати прибуткову роботу в успішній компанії, або прибуткову свою справу.

Навіть якщо ви працюєте на рівні «майстра-чарівника», виконуючи свої обов’язки, це не має жодного значення, якщо ви працюєте в компанії з обмеженими можливостями. Не бійтеся змінювати роботу, шукаючи нові можливості, і коли ви знайдете підходящу перспективну компанію, не задумуючись йдіть туди і не оглядайтеся назад.

  1. Інвестуйте в себе

За висновками експертів, найважливіша інвестиція, яку ви коли-небудь зробите у своєму житті – це інвестиція в себе. Завжди інвестуйте в науку, отримуючи нові знання і відточуючи свої навички. Розширюйте свій світогляд, вивчаючи інноваційні технології, які стосуються вашої діяльності та ваших обов’язків.

Таким чином, ви станете експертом в тому, що робите. Ви також зможете провести мозковий штурм щоб знайти нові способи розбагатіти.

Висновки

Як бачимо шлях до заможного життя не простий але він є. І кожна людина може цим скористатися. Головне – це наполеглива праця та постійне вдосконалення своїх знань та навичок.

Ідеї про те, як заробити гроші в Інтернеті

Постановка цілей по методу SMART

Відкриття рахунку в іноземному банку