Перейти к содержанию

Як стати успішним інвестором?

Видів інвестування на сьогоднішній день існує безліч. Тому дуже важливо якомога раніше зрозуміти, чого саме ви хочете. І тільки тоді слід вкладати свій капітал будь-куди так, щоб він працював тільки на вас і приносив дохід. При цьому ніколи не варто забувати про те, що інвестиції зовсім не є азартною грою, особливо якщо ви починаєте в цій справі розбиратися. Звичайно, можна знайти деякі подібності, але тільки в тому випадку, якщо ви інвестуєте наосліп.

Першочерговим завданням інвестора є здійснення аналізу тієї галузі, інвестувати в яку він хоче. І якщо ж такий аналіз покаже, що інвестування не приноситиме прибуток, то від нього краще відмовитися і пошукати інший варіант. Хоча навіть за найретельнішого аналізу певний рівень ризику залишається. Хоча є у цьому й позитивні сторони. Наприклад, втратити свій внесок повністю, якщо інвестувати з обережністю практично неможливо. Якщо ж віддати перевагу високоприбутковим інвестиціям, це найімовірніший результат.

Щоб стати успішним інвестором, розпочинати навчання слід сьогодні і зараз. Спробуйте щодня приділяти хоча б півгодини здобуттю нових знань та досвіду у цій сфері і зовсім скоро ви помітите прогрес. Якщо ж нічого не робити, то і хорошим інвестором стати точно не вийде.

Якщо ви інвестувати вже почали, тоді обов’язково ведіть фінансову статистику. Саме вона допоможе вам визначити, куди саме і в якому напрямку ви їдете. Інакше доведеться робити кроки просто навпомацки та удачу. А розуміти, що сьогодні вигідно для вас дуже важливо.

Щоб не втратити ентузіазм на шляху до мети, спробуйте оточити себе однодумцями. Адже якщо всі навколо будуть стверджувати, що ви не робите нічого корисного, то рано чи пізно ви точно також повірите в це. З цього моменту про успішні інвестиції може бути мови. А ось команда, яка підтримає ваші починання точно допоможе.

Які складнощі чекають інвесторів-початківців

Більшість вважає інвестування привабливим. Але в той же час воно має свої складнощі, що, у свою чергу, може стати проблемою для інвесторів-початківців. Новачки-інвестори, як правило, стикаються з такими труднощами, як:

Нестача коштів або їх відсутність. Виникає питання, яка кількість грошей взагалі потрібна для початку інвестиційної діяльності? 500 доларів, 100 доларів.

Нерозуміння основ інвестування, нестача інформації про те, як здійснюється даний процес. Як правило, новачки рідко задаються питаннями теорії та їх уривчасті знання не несуть відповідей на ключові питання «як інвестувати перспективні проекти, що приносять прибуток?», «за рахунок чого відбувається зростання вкладених грошей?»

Є невдалий досвід «інвестування», як правило, цим досвідом є вкладення коштів у різні фінансові піраміди, внаслідок чого інвестор-початківець боїться інвестувати куди-небудь.

Новачок прагне дуже швидко збагатитися.

Боязнь вкладати в будь-які кошти в умовах нестабільності та непередбачуваності економіки.

Побоювання втратити вкладені кошти – це, мабуть, основний пункт із вищеописаного.

В результаті, ці проблеми сприяють тому, що більшість новачків відкидають у бік ідеї інвестування, так і не почавши працювати в цьому напрямку.

Стереотипи в суспільстві, які навіяні старими поняттями та засадами на території колишніх соціалістичних країн, створили культ ненависті та зневаги до грошей та бізнесу зокрема. На жаль, цей факт залишає негативний відбиток у мисленні більшості сучасних людей.

Проте, сучасні тенденції у суспільстві дещо розширили рамки підходу до бізнесу та інвестування, що, своєю чергою, позитивно позначилося на матеріальному становищі багатьох людей. Безумовно, побудувати прибутковий бізнес і бути багатим – дуже важка праця, яка варта поваги.

Складаємо суму для інвестування

Ви мрієте стати інвестором, але ніяк не можете накопичити потрібну суму для початку прибуткового інвестування? Звичайно, далеко не завжди це питання вдається вирішити за кілька днів чи місяців. Але досить поставити собі за мету. А для цього потрібно просто навчитися відкладати певну суму від ваших щомісячних доходів.

По-перше, слід перерахувати сімейний бюджет. Якщо ж ви взагалі не вели раніше облік щомісячних покупок, то настав час такою справою зайнятися. Це дозволить вам через кілька місяців ретельно проаналізувати витрати і виділити ті з них, без яких ви могли б обійтися. Слід бути готовим до того, що таких речей може бути як мало, так і багато. І до деяких із них ви дуже звикли. Але якщо ви серйозно налаштовані, то у вас вийде. Щоб надати собі сили та оптимізму, можете порахувати, скільки саме грошей вдасться у вас заощадити. Можна тут навести класичний приклад із цигарками. У разі відмови від куріння щодня можна відкладати пристойну суму.

По-друге, досить просто відчути цінність грошей. Просто згадайте, як важко вам дістається та чи інша сума. Тоді вам захочеться витрачати її бездумно на всякі дрібниці.

По-третє, порахуйте, скільки коштує година вашої роботи. Зробити це досить легко, якщо поділити свою зарплату на суму годин, проведених на робочому місці. І коли ви будете купувати якусь річ, подумайте, чи варто вона дійсно тих годин або днів вашої праці. Виходить, що ви купуєте за свій час. Це теж чудовий спосіб позбутися непотрібних покупок.

І не забувайте відкладати гроші у «скарбничку» одразу після того, як отримали зарплату. Це дозволить вам не витрачати більше, ніж заплановано. Не обов’язково виділяти велику суму. Але зазвичай фахівці радять щомісяця відкладати десять-двадцять відсотків доходу, щоб швидко нагромадити потрібну суму і пізніше не турбуватися про гроші.

Висновок

Якщо ви вирішили усвідомлено зайнятися інвестуванням, то повинні розуміти, що це певним чином ваше життя змінить. Що ж потрібно зробити для того, щоб стати добрим інвестором? Про все по порядку.

Для початку вам слід визначитися зі своїми основними фінансовими цілями та продумати для себе, як їх можна досягти. Це дозволить вам намітити свій шлях на майбутнє та визначитись із сьогоденням. Але однієї глобальної фінансової мети мало. Потрібно ще намітити кілька проміжних. Це дозволить вам не розслаблятися та постійно рухатися у потрібному напрямку. Також слід навчитися контролювати свої витрати вже першому етапі. Тоді ви можете підвищити фінансову дисципліну, і з’явитися більше грошей для інвестування, і, наприклад, почати вкладати в бінарні опціони.

Крім того, вам слід створити для себе фінансову «подушку безпеки», Потрібно усвідомити, що в житті можуть відбуватися різні події, що вимагають певних фінансових витрат від вас. І певний запас на такі витрати має бути. Найкраще спочатку сформувати його, а потім уже почати інвестувати.

Не варто постійно працювати тільки заради грошей. Думайте та працюйте на перспективу. Займайтеся тим, що вам справді подобається. І не забувайте про самоосвіту. На щастя, сьогодні у всіх є можливість відвідувати майстер-класи, тренінги, інтернет-курси, читати книги і так далі. При цьому обов’язково слід спілкуватися з однодумцями та розширювати свій світогляд. Це дозволить вам дізнатися багато корисної, потрібної та нової інформації. Особливо важливим є спілкування з професіоналами у різних галузях. Це дасть вам не тільки нові знання, але й дозволить мати потрібні знайомства.

Намагайтеся навчитися бачити можливості з самого початку. Не ігноруйте їх та реалізовуйте відповідні. А ось помилок краще не боятися. Їх роблять усі. Головне бути готовим перенести їх та отримати безцінний досвід.

Бізнес на виготовленні рамок для фотографій

Бізнес план з виробництва піноблоків

Вибираємо приміщення для магазину

Комментарии 2

Добавить комментарий