Перейти к содержанию

Як стати впевненою у собі?

Впевнені в собі люди мають якийсь магнетизм. З такими людьми цікаво спілкуватися, з ними можна поділитися потаємним, спитати поради.

Поряд із впевненими в собі людьми відчуваєш і себе сильніше, їхня сила та стійкість «тонізує» і «заряджає» позитивом. Нам подобаються не забиті і вічно ниючі про свої нескінченні проблеми, хвороби і дрібні негаразди люди, а ті, хто не позбавлений проблем, хто сам із плоті і крові, але впевнено йде по життю, справляючись з усіма негараздами.

Роботодавці вважають за краще теж впевнених у собі, адже у будь-якій справі впевненість-запорука успіху. Крім того, під час вагітності та після пологів багато жінок втрачають впевненість у своїх силах, починаючи вважати себе некрасивими та непривабливими.

У цій статті ми поговоримо, як повернути впевненість у своїх силах і бути щасливою людиною.

Як стати впевненою у собі

Багато хто хоче бути впевненішим у собі і рішучим, не дарма ж інтернет рясніє нотатками, статтями, багатогодинними відеоуроками, про те, як підвищити самооцінку, як стати успішнішим. Іноді перечитавши та переглянувши купу інформації, може здатися, що підвищити самооцінку, завдання не з легких, але це не так.

Придивіться до тих людей, яких Ви вважаєте впевненими у собі та успішними. Що примітного можна побачити? Такі люди ввічливі та грамотні, акуратно одягнені. Мова у таких людей добре поставлена ​​і всі їхні рухи тіла легкі і красиві. Щоб бути саме таким, потрібно просто полюбити себе.

У кожній людині без винятку є як сильні сторони, так і слабкі. Самопізнання допоможе визначити, з якими сторонами характеру потрібно попрацювати. Не «пиляти» і «виснажувати» самобичуванням, а саме попрацювати. Тренування – це основа успіху.

Наприклад, Вам належить виступити перед аудиторією, отже, потрібно тренуватися, можна перед дзеркалом. Підберіть рухи, погляд та інтонацію та дотримуйтесь обраного Вами стилю та манер. Якщо у Вас співбесіда з роботодавцем – тренуйтеся. Продумайте, як Ви відповідатимете на запитання, підготуйте резюме.

Щоб стати впевненим у собі, окрім того, що треба любити своє тіло, треба ще й уміти його слухати. Якщо ви почуваєтеся невпевнено, тіло обов’язково сигналізуватиме, йому буде дискомфортно. Дихайте глибше, але не голосно, поступово Ваша тривожність пройде. І не сковуйте своїх рухів, дозвольте тілу рухатися так, як йому зручно.

Невпевнену людину видають часті вибачення та виправдання. Адже це виглядає досить смішно, коли людина починає шукати виправдання на кожну ситуацію. Погано виглядає людина, яка постійно вибачається, так, ще тихим голосом, собі під ніс і з винним виглядом.

Інтонація-це наступна сходинка до почуття впевненості у собі. Якщо людина говорить чітко і виразно, тоді й інші можуть зазначити, що людина впевнена у собі та у своїх словах. А якщо людина говорить запитальними пропозиціями, собі під ніс, то варто замислитися чи вірні його слова.

Дуже важливим аспектом на шляху до впевненості є активний спосіб життя. І нехай це буде ранкова зарядка або кілька вправ, але це допоможе тримати себе і своє тіло у формі, а якщо Ви почуваєтеся добре і бадьоро, то будьте впевнені, що для самооцінки це грає величезну роль.

І не треба думати, що це все дуже важко і недосяжно, тому що це зовсім не так. Почніть з того, що сьогодні Ви попрацюєте над тим, що цілий день тренуватимете інтонацію. А завтра Ви попрацюєте над тим, щоб не виправдовуватись там, де недоречно.

А післязавтра Ви почнете робити зарядку і так далі. І хвалите себе коханих, за те, що досягли успіхів у поставлених собі завданнях. Нехай навіть найменших. Але це Ваші успіхи та Ваші перемоги. Побалуйте себе чи зробіть невеликий подарунок.

Основи впевненості лежать у сміливості бути самим собою, а не наслідувати когось. В усвідомленні своїх потреб і здібностей, деяких недоліків, в умінні розвивати свої слабкі сторони та підкреслювати сильні, у знаннях своїх цілей та постановки грамотних завдань перед собою.

Люди, які мають такі риси, зазвичай виграють, вміють організувати і контролювати будь-яку ситуацію, та й друзів у таких людей зазвичай більше, вони почуваються в будь-якому суспільстві краще і комфортніше, ніж ті, що замикаються і відчувають невпевненість.

Як відкрити салон весільних суконь

Як працювати з неадекватним босом?

Як на співбесіді грамотно відповідати на запитання

Комментарии 1

Добавить комментарий