Перейти к содержанию

Як ухвалити правильне рішення при купівлі акцій

Сьогодні перед багатьма людьми часто виникає проблема визначення зароблених грошей з метою подальшого отримання доходу від них. Фінансові аналітики радять інвестувати власний капітал в акції. Але як правильно це зробити? Що потрібно знати, щоб не помилитись при цьому?

Будь-яке інвестування коштів у акції, починається з їхньої покупки. Щоб не потрапити на хитрощі шахраїв, акції слід купувати тільки в спеціально призначених для цього місцях, тобто, на фондових біржах. Саме на таких біржах купувати акції найбезпечніше. У разі шахрайський чинник виключається повністю.

Як ухвалити правильне рішення при купівлі акцій на біржі?

Здійснення купівлі подібних цінних паперів можливе лише за умови укладання договору з брокером. Тому необхідно пам’ятати, що якщо під час купівлі акцій такий договір не укладається, то це означає, що в такій ситуації можливий обман з боку продавця.

За умовами договору, на ім’я покупця буде відкрито спеціальний рахунок, де і зберігатимуться придбані акції. З огляду на сучасний розвиток високих технологій акції можуть існувати в електронному вигляді.

Виходячи з цього, присутність покупця на біржі — не обов’язково, тобто, контролювати процес можна і по телефону, глобальної мережі Інтернет. Але в такому випадку, послуги брокера повинні оплачуватись окремо. Необхідно пам’ятати, що грошова винагорода брокера, залежить від грошової суми угоди.

Чим більша угода, тим меншою буде винагорода посереднику, зокрема брокеру і навпаки, що менша сума купівлі, то більше доведеться платити послуги посередника. Як правило, брокери отримують десяті частки відсотка від угоди.

Для здійснення покупки акцій, перш за все, доведеться укладати угоду з брокерською конторою.

Така угода не вимагає збору великої кількості документів, треба пред’явити лише паспорт. Відразу ж після цього працівники контори відкривають спеціальні рахунки на біржі. Дуже часто при відкритті брокерського рахунку посередники вимагають винагороди.

Покупець має повне право не платити за надання подібної послуги та розірвати контракт.

Найкраще так і зробити, тому що стандартна форма договору не віщує плати за цю послугу. Після відкриття рахунку необхідно дати вказівки брокеру про купівлю акцій. У вказівках слід обов’язково вказувати кількість і ціну акцій, що купуються. Заявка оформляється документально, під нею має бути підпис покупця.

Якщо брокер не пропонує оформити заявку, це означає, що в даному випадку можуть працювати шахраї. Якщо угоду про покупку буде завершено успішно, брокер повинен надіслати клієнту письмовий звіт.

Закони успіху у бізнесі

Як заробити в інтернеті без вкладень коштів

Золото: дорогоцінні метали, їх властивості та застосування