Перейти к содержанию

Як відкрити магазин спортивного харчування

Спортивне харчування може стати прибутковим бізнесом. До ідеї відкриття магазину спортивного харчування спонукало бажання людей вести здоровий спосіб життя.

Якщо раніше було модним відвідувати ресторани та бари, курити та вживати алкогольні напої, то зараз модним способом життя прийнято вважати відвідування тренажерних залів та фітнес-клубів. Усе це призвело до підвищення попиту спортивні товари, зокрема і харчування.

Як відкрити магазин спортивного харчування

Окрім зростання попиту, ще одним привабливим моментом у цій справі є відсутність конкуренції. Дрібні павільйони на ринках і лотки в метро не рахуються. Тим не менш, оскільки спортивне харчування не є предметом першої необхідності, його успішна реалізація має деякі особливості та нюанси. Їх обов’язково слід врахувати, щоб бізнес почав розвиватися та процвітати.

Перший крок – знайти підходяще місце та підходяще приміщення. Для такого магазину достатньо буде 25-40 кв. м площі за умови, що він буде обладнаний стелажами та шафами для зберігання продукції. У них чудово поміститься величезна кількість товару, надлишок якого цілком допустимо зберігати в будь-якому іншому місці, де немає перепадів температури та вологості.

Не менш важливим нюансом у цій справі буде правильно підібране розташування магазину. Він може бути як у центрі, так і в спальному районі, головне — в людному місці. Від цього залежатиме швидка окупність.

Бажано, щоб поблизу магазину був спортзал або фітнес-центр. Цілком підійде сусідство з магазином спортивних товарів. Адже більшість відвідувачів можуть бути потенційними покупцями спортивного харчування. Тому не слід поспішати з вибором місця та приміщення.

Наступний крок – пошук постачальників. До цього питання потрібно підійти не менш серйозно. Детально вивчити кожного дилера, його умови та ціни. Спортивне харчування проводиться переважно за кордоном, тому безпосередньо зв’язатися з виробником буде складно та накладно для молодого магазину (закупівельний обсяг, митниця, транспортування – непотрібні зараз клопоти та витрати).

Найкращий вихід – зв’язатися з офіційним представником фірми. Тільки так можна бути впевненим у якості продукції. «Підірвати» репутацію дуже легко. Достатньо придбати неякісний товар.

Відомо, що спортсмени краще трохи більше заплатять, але придбають якісну продукцію та будуть впевнені у її дії на організм, ніж куплять підробку та більше не повернуться до магазину. Другим позитивним моментом закупівлі товару в офіційного представника вважатимуться ціну. На думку підприємців, у цьому випадку накрутка на продукцію може становити 50-100%. Наявність сертифікатів також відіграє важливу роль.

Іноді, щоб вирішити покупку, клієнт просить пред’явити сертифікат, яке можуть надати лише справжні дилери як обов’язкову документацію до товару. Останній, але не менш важливий момент – це схема співпраці. Щоб залучити якнайбільше постійних оптових покупців, дилери розробляють різні схеми.

Наприклад, під час щомісячної закупівлі певного обсягу товару, бізнесмену надається можливість обміняти прострочену продукцію на нову.

Вибір постачальника – особиста справа кожного. І все-таки слід розглянути якнайбільше варіантів.

Завершальний штрих — оформлення вітрини магазину та реклама. Це має бути зроблено грамотно, щоб кожен перехожий міг зрозуміти, що тут продається.

Ще один нюанс, який допоможе збільшити обсяги продажів – укладання співпраці з місцевими спортзалами та фітнес-клубами. Для цього достатньо виплачувати певний відсоток їхнім співробітникам, а ті, своєю чергою, направлятимуть своїх клієнтів до магазину. Не зайвим буде випуск дисконтних карток для постійних покупців.

Дуже допоможе в розкручуванні і істотно збільшить обсяги продажів інтернет-магазин, який також можна відкрити паралельно з реальним магазином.

Це зробити неважко. А з персоналу достатньо найняти 1-2 продавців у «реальний» магазин та кур’єра для інтернет-магазину. Майбутній персонал повинен добре вивчити асортимент продукції та її особливості. У цьому допоможуть сертифікати.

Для відкриття магазину знадобиться пакет документів, найголовнішими з яких є реєстрація підприємця та постановка на облік у податковій інспекції.

Набравшись терпіння та завзятості, спортивне харчування можна перетворити на прибутковий бізнес.

Просування і розкрутка бренду в Інтернеті

Як заробляти в Інтернеті на партнерських програмах?

Як правильно початківцю інвестувати в Інтернеті

Добавить комментарий