Перейти к содержанию

Як відкрити свій бізнес із зовнішнього ремонту будинків

Житловий фонд у нашій країні перебуває у жалюгідному стані. Більшість будівель збудовано у сімдесятих роках минулого століття. Якщо врахувати, що експлуатаційний період житлового багатоквартирного будинку не може перевищувати за стандартом двадцять п’ять років, то все зрозуміло. Фронт робіт для ремонтних та будівельних організацій є досить широким. Тому вже сьогодні можна подумати над тим, як відкрити свій бізнес із зовнішнього ремонту будинків.

Це досить затратна справа. Але й зиск у майбутньому теж цілком солідний. Перед тим як відкрити свій бізнес у будівельній чи ремонтній сфері слід точно прорахувати – кому ви надаватимете послуги.

Як відкрити свій бізнес із зовнішнього ремонту будинків

Найбільш вигідними у цьому сегменті ринку є бюджетні договори. Сьогодні їх укладають керуючі компанії.

Ваша фірма може виступати як у ролі підрядника, так і як субпідрядник.

Тому важливо визначити заздалегідь той список послуг, які ви надаватимете.

Наприклад, якщо взяти область ремонту покрівельних систем, то тут постає кілька запитань. По-перше, це якісна гідроізоляція покрівлі. В даний час існує безліч різних технологій пристрою покрівлі. І тому промисловістю випускається безліч спеціалізованих матеріалів.

Тут є гнучкі бітумні покрівельні матеріали. Особливою популярністю користуються черепичні матеріали. Також використовується технологія покрівлі, що наплавляється.

Але щоб ви не запропонували своїм майбутнім замовникам, слід подумати ще про один аспект. Це пароізоляція покрівлі. Для цього можна використовувати спеціальні пароізоляційні плівки та технології, що наплавляються. Загалом складного нічого немає. Будь-яку технологію можна освоїти та чудово застосовувати на практиці.

Тепер перейдемо до організаційних питань. Відповідно до чинного законодавства, вам доведеться виконати кілька процедурних дій. Перше – це державна реєстрація індивідуального підприємця чи юридичної особи. Рекомендуємо вам для відкриття власного бізнесу у сфері будівництва та ремонту реєструвати товариство з обмеженою відповідальністю. Справа в тому, що другим кроком до початку роботи вам належить отримання ліцензії.

Це питання слід розглянути докладніше. Ліцензія на проведення будівельних та ремонтних робіт видається строком на п’ять років. Але обов’язковою умовою є наявність вищої освіти за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» в однієї з керівних осіб компанії. Виходом може бути прийом працювати інженера будівельника.

Як заробити гроші в домашніх умовах

Лідерство – це мистецтво впливу

Що потрібно, щоб відкрити магазин?

Добавить комментарий