Перейти до контенту

Як впоратися з синдромом хронічної втоми

Зима – той період часу, коли в розпалі кипить робота. Якщо влітку більшість людей у ​​відпустках і вважають за краще насолоджуватися сонечком та відпочинком, у зимовий період все на робочих місцях, а тому затребуваність на копірайтинг помітно вища.

Але зима – це й особливий час, коли життєвий тонус помітно знижується, у людей з’являються симптоми хронічної втоми, або, інакше кажучи – зимової депресії. Як же справлятися з цими симптомами, щоб повноцінно та продуктивно працювати, добре при цьому почуваючись?

За даними статистики…

Статистика дає відомості про те, що від сезонної депресії страждають переважно жінки віком від 25 до 60 років. І значною мірою ті, що живуть у північних широтах.

Втім, і в середній смузі взимку сонця стає значно менше, а вітамінів, які ростуть на деревах у рідних місцях, звичайно, теж. Але саме до таких вітамінів наш організм звик і відчуває в них гостру необхідність.

Чоловіки справляються з цією напастю краще. Є припущення, що їм допомагає підтримувати активність любов до спортивних азартних ігор, таких як футбол, хокей, а також дружні походи в лазню. Додають сил і чоловічі «мужсобойчики».

Тож наші потенційні замовники – чоловіки, здебільшого налаштовані на активність, а тому й ми, копірайтери, маємо бути готовими до адекватної реакції. Тобто, бути активними, креативними, дотепними та працездатними, щоб виконувати роботу надзвичайно якісно!

Кошти від хронічної втоми

Втома та сонливість, небажання працювати можна і треба подолати.

Як впоратися з синдромом хронічної втоми

Для цього є низка хороших порад:

1. Їжте на здоров’я!

Багато жінок перед святами, особливо такими великими та бажаними, як Новий Рік, сідають на дієти. Але не варто цього робити, якщо ви хочете добре почуватися і бути в активній формі. Тому що одна з найважливіших причин зимової депресії – нестача вітамінів і мікроелементів.

Краще урізноманітнити свій раціон. Включайте у щоденне меню як м’ясо, так і рибу. І обов’язково овочеві страви. А ось від булочок та хліба краще утримуватися. Їх можна замінити макаронами та кашами (гречаною, рисовою та кукурудзяною).

Якщо вже солодкого так хочеться, що терпляче, замість калорійних тортиків з’їжте шматочок гіркого шоколаду. Можна також дозволити собі фруктовий мармелад. До речі, дотримуючись таких порад, ви неодмінно скинете кілька зайвих кілограмів. Тільки харчуйтесь потроху та часто.

Обов’язково вранці з’їдайте повний гарячий сніданок, що включає кашу з маслом, зварену на воді. Можна приготувати спагетті з овочами та сиром, або яєчню із зеленню.

Один раз на день під час їжі прийміть добавку вітамінно-мінеральну.

А перед сном рекомендується випивати півсклянки питного йогурту або кефір. Добре так само прийняти ложечку меду.

2. Водні процедури допоможуть подолати втому

Ще хороший спосіб позбавитися депресії – це теплі ванни з морською сіллю. Їх корисно приймати 2-3 рази на тиждень. Загальний курс – 10 процедур. У ванну можна також додавати настої з пелюсток троянд або свіжу заварку зеленого чаю.

3. Регулярні прогулянки на свіжому повітрі, хоча б протягом 1,5-2 годин, незамінні!

Якщо ванни вам заборонені лікарем, приймайте душ. Стійте під теплими струменями води протягом 10-15 хвилин, потім промийте холодною водою і розітріться енергійно рушником. Ви відчуєте гарний приплив сил та енергії.

4. Розфарбуйте побут яскравим кольором

Психологи відзначають, що життєвий тонус у зимовий період помітно знижується через велику кількість тьмяних сірих тонів навколо. Намагайтеся носити світлий, радісний одяг і збільште яскравість ламп освітлення під час роботи за комп’ютером.

5. Прикрашайте все навколо себе

Створіть довкола себе радісну обстановку. Зробити це неважко. Досить розвісити яскраві календарі, плакати, поставити живі квіти поруч із робочим місцем. А напередодні Нового Року доречними будуть барвисті гірлянди та маленька новорічна ялинка. А також мішура та ялинкові іграшки.

6. Забезпечте собі приємні сни

І, нарешті, подаруйте собі подарунок – новий комплект постільної білизни у радісних тонах – рожевих, бежевих, зелених. Тільки простежте, щоб тканина у постільної білизни була натуральною – бавовна чи льон. Нехай яскраві фарби навівають вам приємні приємні сни, заряджаючи енергією і оптимізмом, піднімаючи ваш життєвий тонус.

Планування особистого та сімейного бюджету

Як розвити харизму – нюанси та рекомендації

Як стати оратором: корисна інформація

Коментарі 1

Залишити відповідь